Trwa ładowanie...
Wakacje.pl
Nocowanie.pl
Plaże
Wyspy
Egzotyka
W Podróży
Miasta
Poza miastem
Ludzie
Wideo
Zobacz inne
Najnowsze
Popularne

Awantura na pokładzie. Bliźniacy z Polski ukarani za nieprzestrzeganie zasad

Na pokładzie samolotu lecącego z Danii do Gdańska doszło do sprzeczki między braćmi bliźniakami. Za niestosowanie się do poleceń personelu pokładowego oraz nieprzestrzeganie obostrzeń sanitarnych niesfornych pasażerów ukarano karą porządkową w wysokości 1000 zł.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Bracia mieszkają w województwie pomorskim
Bracia mieszkają w województwie pomorskim (123RF)

Dwóch 38-latków, będących mieszkańcami województwa pomorskiego doprowadziło do awantury na pokładzie samolotu. Przez ich skandaliczne zachowanie na lotnisko wezwano funkcjonariuszy Zespołu Interwencji Specjalnych z Placówki Straży Granicznej w Gdańsku.

Jak podaje portal "rmf24.pl", powołując się na agencję PAP, niesforni pasażerowie zachowywali się agresywnie i nie stosowali się ani do poleceń personelu, ani nie przestrzegali zasad obowiązującego na pokładzie reżimu sanitarnego.

Rzecznik Morskiego Oddziału Straży Granicznej w Gdańsku informował, że bliźniacy zdejmowali maseczki ochronne oraz nie chcieli wypełnić kart lokalizacyjnej na potrzeby inspekcji sanitarnej. Nie stosowali się także do sygnalizacji zapięcia pasów bezpieczeństwa.

Bliźniacy ukarani - 1000 zł kary

Bracia narazili się zakłóceniem porządku publicznego oraz niestosowaniem się do poleceń kapitana samolotu. Funkcjonariusze straży granicznej ukrali ich mandatem w wysokości 1000 zł dla każdego.

Źródło: "rmf24.pl"

Slot

LP Wakacje.pl w odc. nr 1 programu Remont w prezencie

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Podziel się opinią

Share
Slot