Trwa ładowanie...

Bluetooth M25 działa pięć miesięcy bez ładowania

Czy szybko wyczerpująca się bateria w twoim zestawie słuchawkowym uniemożliwia ci w pełni jego wykorzystanie i ogranicza komunikację podczas prowadzenia samochodu?

Bluetooth M25 działa pięć miesięcy bez ładowaniaŹródło: www.nowinki.net
d2m1qv5
d2m1qv5

Dla użytkowników, którzy oczekują że ich słuchawki będą zawsze gotowe do pracy Plantronics stworzył zestaw Bluetooth M25, który pozostaje aktywny znacznie dłużej niż wszystkie inne dostępne dotąd na rynku.

Dzięki wykorzystaniu technologii DeepSleep przy użyciu nowych słuchawek można komunikować się, słuchać muzyki, przeglądać podcasty lub korzystać z nawigacji nawet do pięciu miesięcy bez ich ładowania.Tryb oszczędzania energii aktywuje się, kiedy M25 pozostaje z dala od telefonu dłużej niż 90 minut i wprowadza go w stan uśpienia. Kiedy zestaw słuchawkowy znajdzie się znów w zasięgu telefonu, wystarczy go „obudzić” jednym przyciskiem na słuchawce. Ta praktyczna właściwość sprawia, że nowe rozwiązanie Plantronics jest idealne dla użytkowników, którzy często pozostawiają słuchawki w samochodzie.

Ważący zaledwie 8 gramów zestaw słuchawkowy umożliwia ponadto odbieranie bądź odrzucanie połączeń za pomocą prostych komend głosowych „Answer” lub „Ignore”. Zapewnia do 11 godzin rozmowy, a w stanie uśpienia może pozostawać nawet do 150 dni. Słuchawki M25™ posiadają mikrofon z funkcją redukcji szumu otoczenia i echa.

Cena: 129 zł

Oficjalne wydanie internetowe: www.nowinki.net

d2m1qv5
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2m1qv5