Trwa ładowanie...
ycipk-4erlod

Dubaj - Malezyjczyk wspiął się na najwyższy budynek mieszkalny na świecie

Abudi Alsagoff, 24 latek z Kuala Lumpur, wspiął się na samą górę nowobudowanego wieżowca w <b>Dubaju</b>. Wysokościowiec Marina 101, którego otwarcie zaplanowano na koniec 2015 roku, będzie najwyższym budynkiem mieszkalnym na świecie.
Śmiałek udał się na szczyt wieżowca, aby podziwiać zapierającą dech w dech piersiach panoramę jednego z najnowocześniejszych miast na świecie.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Dubaj - Malezyjczyk wspiął się na najwyższy budynek mieszkalny na świecie
(screenshot - AP)
ycipk-4erlod

Abudi Alsagoff, 24 latek z Kuala Lumpur, wspiął się na szczyt nowobudowanego wieżowca w Dubaju. Wysokościowiec _ Marina 101 _, którego otwarcie zaplanowano na koniec 2015 roku, będzie najwyższym budynkiem mieszkalnym na świecie. Śmiałek udał się na górę konstrukcji, aby podziwiać zapierającą dech w piersi panoramę jednego z najnowocześniejszych miast na świecie. O gęsią skórkę przyprawia widok śmiałka podchodzącego do krawędzi budynku. Bez żadnego zabezpieczenia lawiruje po surowych murach ponad 400 metrów nad ziemią. Młody Malezyjczyk jest profesjonalnym sportowcem, freerunnerem, uprawia także _ parkour _ (sztuka zwinnego i szybkiego przemieszczania się). W przeszłości wspinał się na wysokie budynki, jednak nigdy na tak wysoki. - Czułem się niesamowicie, że mogłem zobaczyć miasto z tak niezwykłej perspektywy. Nic nie jest w stanie zastąpić tego uczucia - powiedział.

Dubaj jest jedną z najnowocześniejszych metropolii na świecie, która słynie z fantazji, gigantomanii, innowacyjności i luksusu. Można tu zobaczyć sztuczne wyspy i jeziora, ogromne galerie handlowe, nowoczesne metro, najwyższy budynek na świecie i najbardziej luksusowe hotele. To miejsce, gdzie inwestorzy prześcigają się w tworzeniu odważnych projektów, których nie boją się realizować.

ycipk-4erlod

wg/ik

0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-4erlod

ycipk-4erlod
ycipk-4erlod