Trwa ładowanie...

Kamera dla 16 użytkowników... jednocześnie

ICA-HM220W to nowa kamera marki PLANET, która posiada 1,3-megapikselowy sensor optyczny CMOS. Urządzenie pozwala na strumieniowanie obrazu w formacie H.264, MPEG-4 oraz M-JPEG – są to standardy przesyłania obrazu wideo, obsługują rozdzielczość do 1280x1024 pikseli. ICA-HM220W pozwala na podłączenie do 16 użytkowników jednocześnie.

Kamera dla 16 użytkowników... jednocześnieŹródło: www.nowinki.net
dxjguau
dxjguau

Kamera posiada funkcje Pan/Tilt, dzięki czemu oferowane kąty widzenia wynoszą odpowiednio 350 stopni w poziomie oraz 120 stopni w pionie, kontrolowane są one poprzez protokół TCP/IP. Urządzenie posiada dwukierunkowe audio, dzięki czemu administrator może komunikować się z obserwowanymi osobami za pomocą głośniczków podłączonych do kamery. Nagrywany obraz może zostać wysłany poprzez Internet bezpośrednio do przeglądarki.

ICA-HM220W posiada 9 wbudowanych diod LED wokół soczewki, dzięki czemu nagrywa ona klarowny obraz w trybie night vision. Również dzięki temu trybowi, urządzenie może pracować w zaciemnionych miejscach i aktywować się, jeżeli naświetlenie otoczenia będzie spadać. Kamera oferuje obraz wysokiej jakości zarówno w dzień jak i w nocy na odległości do 10m dzięki sensorowi CMOS.

Bezprzewodowa kamera ICA-HM220W jest kompatybilna z najnowszymi standardami przesyłania danych IEEE 802.11n, jest również kompatybilna wstecz ze starszymi standardami IEEE 802.11b/g. Kamera posiada najnowsze algorytmy szyfrowania danych (WEP/WPA/WPA2), dzięki którym przesyłany obraz jest zabezpieczony przed niepowołanymi osobami. Dodatkową zaletą kamery jest wbudowana technologia WPS, dzięki której za pomocą jednego przycisku można podłączyć ją do sieci bezprzewodowej. Podczas podłączania przez system WPS nie jest wymagana żadna konfiguracja, jedyne, co musi zrobić użytkownik to nacisnąć przycisk zarówno na kamerze jak i na routerze/access poincie/itp.

Oficjalne wydanie internetowe: www.nowinki.net

dxjguau
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dxjguau