ycipk-2vd0vi

Katowice. Przez 2 godziny dziennie będzie można oddychać świeżym powietrzem

Szczyt Klimatyczny w Katowicach zaczyna się już 2 grudnia. I w związku z tym wydarzeniem w dawnej siedzibie Muzeum Śląskiego przy rynku otwarty zostanie m.in. Bar Tlenowy już wcześniej. Ale to tylko część atrakcji.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
W dawnej siedzibie muzeum można będzie pooddychać przez 2 godziny czystym tlenem
W dawnej siedzibie muzeum można będzie pooddychać przez 2 godziny czystym tlenem (Lestat (Jan Mehlich) / pl.wikipedia.org)
ycipk-2vd0vi

W dawnej siedzibie Muzeum Śląskiego, przy al. Korfantego 3 w Katowicach w dniach od 1 do 16 grudnia odbywać się będą koncerty i różne inne wydarzenia przeznaczone dla mieszkańców i uczestników szczytu.

Zainteresowani będą mogli zobaczyć m.in. mapping, przedstawiający w formie audiowizualnej opowieść o historii i współczesności Katowic. Będzie on wyświetlany na łuku o długości 25 m na ekranie o wysokości 5 m. Zwiedzający będą mogli również wziąć udział w interaktywnej wystawie prezentującej wizję metropolii przyszłości.

ycipk-2vd0vi

W pierwszych dwóch godzinach otwarcia strefy czynny będzie Bar Tlenowy. Każdy będzie mógł bezpłatnie skorzystać z tej oferty i odetchnąć pełną piersią wolnym od smogu powietrzem. Bar będzie czynny do 16 grudnia w godzinach od 9:00 do 11:00 (w soboty i w niedziele od 10:00 do 12:00).

Ponadto odbędą się spotkania z ciekawymi gośćmi, koncerty i ekowarsztaty dla najmłodszych. Więcej na temat wydarzenia znajdziecie tutaj.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Zobacz też: Niezwykłe sceny w Katowicach. Tysiące ludzi przez długie godziny stało w wykańczającym mrozie

ycipk-2vd0vi
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-2vd0vi

ycipk-2vd0vi
ycipk-2vd0vi