Trwa ładowanie...

Katowice. Przez 2 godziny dziennie będzie można oddychać świeżym powietrzem

Szczyt Klimatyczny w Katowicach zaczyna się już 2 grudnia. I w związku z tym wydarzeniem w dawnej siedzibie Muzeum Śląskiego przy rynku otwarty zostanie m.in. Bar Tlenowy już wcześniej. Ale to tylko część atrakcji.

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

Katowice. Przez 2 godziny dziennie będzie można oddychać świeżym powietrzemŹródło: Lestat (Jan Mehlich) / pl.wikipedia.org
d2m8e8s
d2m8e8s

W dawnej siedzibie Muzeum Śląskiego, przy al. Korfantego 3 w Katowicach w dniach od 1 do 16 grudnia odbywać się będą koncerty i różne inne wydarzenia przeznaczone dla mieszkańców i uczestników szczytu.

Zainteresowani będą mogli zobaczyć m.in. mapping, przedstawiający w formie audiowizualnej opowieść o historii i współczesności Katowic. Będzie on wyświetlany na łuku o długości 25 m na ekranie o wysokości 5 m. Zwiedzający będą mogli również wziąć udział w interaktywnej wystawie prezentującej wizję metropolii przyszłości.

d2m8e8s

W pierwszych dwóch godzinach otwarcia strefy czynny będzie Bar Tlenowy. Każdy będzie mógł bezpłatnie skorzystać z tej oferty i odetchnąć pełną piersią wolnym od smogu powietrzem. Bar będzie czynny do 16 grudnia w godzinach od 9:00 do 11:00 (w soboty i w niedziele od 10:00 do 12:00).

Ponadto odbędą się spotkania z ciekawymi gośćmi, koncerty i ekowarsztaty dla najmłodszych. Więcej na temat wydarzenia znajdziecie tutaj.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Zobacz też: Niezwykłe sceny w Katowicach. Tysiące ludzi przez długie godziny stało w wykańczającym mrozie

icon info

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

d2m8e8s
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2m8e8s