Trwa ładowanie...

Linia lotnicza Etihad chwali się sukcesem. Jest pierwsza na świecie

Linia lotnicza Etihad Airlines ogłosiła, że jest pierwszą na świecie, która zaszczepiła 100 proc. swojego personelu. Po dwie dawki szczepionki otrzymali zarówno piloci, jak i stewardesy.
Share
Samolot linii lotniczej Etihad
Samolot linii lotniczej Etihad Źródło: Getty Images
dbded3c

Linia lotnicza ze Zjednoczonych Emiratów Arabskich podjęła decyzję o zaszczepieniu personelu ze względu na bezpieczeństwo pasażerów. Etihad liczy, że te działania przyspieszą powrót do normalności w sferze lotniczych podróży.

- Aktywnie udostępniliśmy szczepionkę wszystkim naszym pracownikom, aby nie tylko pomóc w zwalczaniu skutków COVID-19, ale także, aby podróżni czuli się pewnie i spokojnie, gdy następnym razem z nami polecą - poinformował Tony Douglas, dyrektor generalny Etihad Aviation Group.

Etihad - linia lotnicza zaszczepiła całą załogę pokładową

Przewoźnik zapewnia, że Etihad jest jedyna linią lotniczą na świecie, która wymaga testów na obecność koronawirusa od wszystkich pasażerów i członków załogi. Teraz jest też pierwszą linią lotniczą, której personel jest w pełni zaszczepiony.

dbded3c

Szczepienia były możliwe dzięki inicjatywie Etihad "Protected Together", która miała pomóc pracownikom linii lotniczej oraz ich rodzinom otrzymać szczepionkę w miejscu pracy. Załoga pokładowa znalazła się w pierwszej linii programu szczepień w Abu Zabi.

Zjednoczone Emiraty Arabskie - drugie po Izraelu pod względem szczepień

Zjednoczone Emiraty Arabskie zamierzają zaszczepić połowę populacji do końca marca 2021 r. Jak Podaje "Gulf News", kraj ma obecnie drugi po Izraelu najwyższy wskaźnik szczepień na świecie.

dbded3c

Źródło: travelandleisure.com

Prof. Flisiak: szczepienie jest przyspieszeniem nabycia odporności

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

dbded3c

Podziel się opinią

Share
dbded3c
dbded3c