Trwa ładowanie...

Lot klasą biznes za 200 zł! Nowe linie lotnicze organizują drugi lot testowy

Linie lotnicze Air Belgium dają możliwość wzięcia udziału w próbnym locie samolotem Airbus A340-300. Bilety mają kosztować tyle, co w tanich liniach lotniczych. Sprzedaż rozpocznie się dzisiaj o godzinie 10:00.

Share
Lot klasą biznes za 200 zł! Nowe linie lotnicze organizują drugi lot testowy
Źródło: Shutterstock.com
d3ifpcs

Samolot wystartuje w sobotę *21 kwietnia *z lotniska w *Brukseli – Charleroi * i tam też wyląduje. Celem lotu jest sprawdzenie systemu rozrywki pokładowej, cateringu oraz poziomu usług w klasie ekonomicznej, premium i biznes.

Koszt lotu

Jak podaje serwis Fly4free cena biletu w klasie ekonomicznej to koszt 104 zł (24 euro), koszt lotu w klasie premium to 166 zł (40 euro), natomiast za luksus w biznes klasie będziemy musieli zapłacić 208 PLN (50 euro). To, co oferuje klasa biznes to m. in. fotele rozkładane do pozycji płaskiej, wysokiej jakości pościel, wielkie ekrany, powitalne drinki i doskonałe jedzenie.

d3ifpcs

Dochód ze sprzedaży biletów ma zostać przekazany na dwie organizacje charytatywne Télévie oraz * Kom Op Tegen Kanker. Dodatkowo pasażerowie mogą zabrać ze sobą na pokład walizkę z rzeczami, które chcieliby ofiarować na rzecz organizacji * Oxfam Solidarity. **

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Zobacz też: Polska zagłębiem tanich linii lotniczych

d3ifpcs

Podziel się opinią

Share
d3ifpcs
d3ifpcs