Lot klasą biznes za 200 zł! Nowe linie lotnicze organizują drugi lot testowy

Linie lotnicze Air Belgium dają możliwość wzięcia udziału w próbnym locie samolotem Airbus A340-300. Bilety mają kosztować tyle, co w tanich liniach lotniczych. Sprzedaż rozpocznie się dzisiaj o godzinie 10:00.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Samolot pasażerski
Samolot pasażerski (Shutterstock.com)
WP

Samolot wystartuje w sobotę 21 kwietnia z lotniska w Brukseli – Charleroi i tam też wyląduje. Celem lotu jest sprawdzenie systemu rozrywki pokładowej, cateringu oraz poziomu usług w klasie ekonomicznej, premium i biznes.

WP

Koszt lotu

Jak podaje serwis Fly4free cena biletu w klasie ekonomicznej to koszt 104 zł (24 euro), koszt lotu w klasie premium to 166 zł (40 euro), natomiast za luksus w biznes klasie będziemy musieli zapłacić 208 PLN (50 euro). To, co oferuje klasa biznes to m. in. fotele rozkładane do pozycji płaskiej, wysokiej jakości pościel, wielkie ekrany, powitalne drinki i doskonałe jedzenie.

Dochód ze sprzedaży biletów ma zostać przekazany na dwie organizacje charytatywne Télévie oraz Kom Op Tegen Kanker. Dodatkowo pasażerowie mogą zabrać ze sobą na pokład walizkę z rzeczami, które chcieliby ofiarować na rzecz organizacji Oxfam Solidarity.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

WP

Zobacz też: Polska zagłębiem tanich linii lotniczych

WP
WP
WP
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.
WP