Trwa ładowanie...
d42dk5u

Niedźwiedź "włamał się" do samochodu. Nie miał litości

Mieszkaniec miasta North Auburn w stanie Kalifornia został obudzony w środku nocy przez policjantów. Okazało się, że jego samochód został zdemolowany przez niedźwiedzia. Sąsiad poszkodowanego kierowcy nagrał futrzanego "złoczyńcę".
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
"Byłem pod wrażeniem tego, jak silne są niedźwiedzie"
"Byłem pod wrażeniem tego, jak silne są niedźwiedzie" (YouTube)
d42dk5u

Dustin Clark nie spodziewał się, że w środku nocy mogą zadzwonić do niego funkcjonariusze policji, aby powiadomić go, że do jego auta włamał się… niedźwiedź. Kiedy poszedł obejrzeć pojazd, okazało się, że jest mocno zdemolowany.

- On naprawdę splądrował i zniszczył wnętrze tej maszyny, którą kochała moja żona od 12 lat. Ja też wciąż ją kocham i nie zamierzam się jej pozbywać, wyremontuję ją. Kto by się spodziewał, że coś takiego może się wydarzyć. Jak widać, należy być przygotowanym na każdą sytuację - mówił w rozmowie z lokalnymi mediami Dustin Clark.

"Nigdy nie widziałem czegoś takiego"

Jak wyjaśnia "TVN Meteo", które opisało zdarzenie, świadkiem sytuacji był sąsiad Clarka. Powiedział, że od kiedy mieszka w North Auburn, czyli od ośmiu lat, nie widział czegoś takiego.

d42dk5u

- Byłem pod wrażeniem tego, jak silne są niedźwiedzie. Drzwi były zamknięte, niedźwiedź rzekomo je otworzył, a za nim drzwi się zamknęły - tłumaczył Dan Carlson, sąsiad Dustina. - Rozerwał na strzępy cały samochód. Kawałek po kawałku. Nigdy nie widziałem czegoś takiego i najwyraźniej właściciel też nie - dodał.

Mieszkaniec kalifornijskiego miasta, do którego należało auto, przyznał, że dwie dorosłe osoby, posiadające narzędzia, nie zrobiłyby w pół godziny takich szkód, jakich dokonał niedźwiedź w tym samym czasie. Na powyższym filmiku macie okazję zobaczyć, do czego może być zdolny ten wielki futrzak.

Źródło: TVN Meteo

d42dk5u

Zobacz też: Oko w oko z bestią. Niedźwiedź za 12-latkiem

d42dk5u

Podziel się opinią

Share
d42dk5u
d42dk5u