Trwa ładowanie...
ycipk-2pg1d1

Niemiec dzwonił ze skargą na policję. Ta zabrała mu telefon

Mieszkaniec Oldenburga w Dolnej Saksonii zadzwonił ze skargą na policję. Według niego informacje, które usłyszał w programie telewizyjnym, były nieprawdziwe i złożył doniesienie o przestępstwie. W konsekwencji policjanci… zabrali zgłaszającemu telefon.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Mężczyzna nie spodziewał się takiej reakcji na swój telefon (zdjęcie ilustracyjne)
Mężczyzna nie spodziewał się takiej reakcji na swój telefon (zdjęcie ilustracyjne) (Shutterstock.com)
ycipk-2pg1d1

51-letni mężczyzna oglądał w środę 25 września serwis informacyjny w telewizji należącej do zagranicznego nadawcy. Mieszkaniec Oldenburga nie zgadzał się z prezentowanymi materiałami, dlatego postanowił zgłosić sprawę policji.

O 19:00 zadzwonił na numer alarmowy, aby złożyć doniesienie o przestępstwie, którego miał się dopuścić prezenter, czytający wiadomości. Policjant, który odebrał telefon, tłumaczył 51-latkowi, że numer alarmowy nie służy do składania tego typu oskarżeń.

ycipk-2pg1d1

Zasugerował, aby mężczyzna udał się do najbliższego komisariatu policji osobiście lub złożył skargę drogą mejlową. Oldenburżanin był jednak nieprzejednany i dalej dzwonił na numer alarmowy oraz do centrali.

W ciągu godziny wykonał blisko 40 telefonów, aż policjanci w końcu postanowili zainterweniować. O 20:20 pojechali do mieszkania 51-latka i skonfiskowali mu aparat telefoniczny.

Jednocześnie poinformowali, że zostało wobec niego wszczęte postępowanie w sprawie niewłaściwego użycia numeru alarmowego. Mężczyźnie może za to grozić do roku więzienia lub grzywna.

ycipk-2pg1d1

Źródło: Deutsche Welle

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Zobacz też: Jak spędzać mniej czasu z telefonem?

ycipk-2pg1d1
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-2pg1d1

ycipk-2pg1d1
ycipk-2pg1d1