Trwa ładowanie...

Niesamowity film z Rosji. Zakochasz się w tym miejscu

42 sekundy. Tylko tyle ma filmik, który w błyskawicznym tempie podbija media społecznościowe. Artem Kuharenko, Rosjanin z Udomla nakręcił przejażdżkę na łyżwach po tafli jeziora Bajkał. Tych kilka ujęć urzeka!

Share
Niesamowity film z Rosji. Zakochasz się w tym miejscuŹródło: WP.PL
d6dk86k

Idealnie przezroczysta tafla jeziora, piękne krajobrazy, świetna zabawa. To wystarczyło, by w jeden dzień filmik zwykłego użytkownika Facebooka obejrzało 120 tysięcy osób. Zobaczcie sami!

Bajkał to jedno z najbardziej fascynujących miejsc na Ziemi. Najgłębsze jezioro świata, perła Syberii z idealnie czystą wodą. Gromadzi ponad 20 proc. wody ze świata – wpływa do niego 336 rzek. Wypływa tylko jednaAngara.
Głębokość Bajkału przekracza 1600 metrów. Kolejny rekord to stopień przezroczystości wody. Widoczność sięga ponad 40 metrów! Niesamowita przyroda to unikat na skalę całego świata. Nigdzie indziej nie spotkamy flory i fauny tu występujących.
Dostać się nad Bajkał nie jest łatwo. Najprościej wybrać lot do Irkucka z przesiadką w Moskwie. Koszt biletu to zazwyczaj przynajmniej 2 tys. zł. Można też skorzystać ze słynnej Kolei Transsyberyjskiej, zwiedzając po drodze serce Syberii – Nowosibirsk. Podróż z Warszawy trwa przynajmniej 5 dni, ale już ona będzie wielką przygodą.
Warto skorzystać ze zorganizowanych wyjazdów. Jedną z nich jest wyprawa, w czasie której odwiedzimy nie tylko wybrzeże Bajkału, ale i Moskwę, a także zaliczymy podróż Koleją Transsyberyjską. Wyprawa nad Bajkał - zobacz!

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
d6dk86k

Podziel się opinią

Share

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d6dk86k
d6dk86k