Trwa ładowanie...

Nietypowe książki na zimowe wieczory

Czas spojrzeć prawdzie w oczy - epoka drukowanych książek odchodzi do historii. Utwory literackie przyswajamy w formie cyfrowej, a z drukowanymi tomami walającymi się po półkach nie ma co począć. Chyba że zaopatrzymy się w sprzedawane przez ludzi z Bender Bound książki z miejscem na flaszkę.

Nietypowe książki na zimowe wieczoryŹródło: gizmodo.pl
d2idt1p

Czas spojrzeć prawdzie w oczy - epoka drukowanych książek odchodzi do historii. Utwory literackie przyswajamy w formie cyfrowej, a z drukowanymi tomami walającymi się po półkach nie ma co począć. Chyba że zaopatrzymy się w sprzedawane przez ludzi z *Bender Bound *książki z miejscem na flaszkę.

Specjalnie wydrążone tomy są już w przedsprzedaży, ale najprościej wykonać takie schowki samodzielnie. Tym bardziej, że nie wiadomo, jaki kształt flaszki najbardziej odpowiada naszemu gustowi.

Co więcej, samodzielnie można praktycznie wykorzystać tomiska, które nigdy nie przydały się w przygotowaniu do matury. Ucieszą się też absolwenci aplikacji prawniczych, którzy posiadają ładnie oprawione, nieaktualne już kodeksy. [Bender Bound, Lowering The Bar, Boing Boing]

Wydanie internetowe: www.gizmodo.pl

d2idt1p
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2idt1p