Trwa ładowanie...
Wakacje.pl
Nocowanie.pl
Plaże
Wyspy
Egzotyka
W Podróży
Miasta
Poza miastem
Ludzie
Wideo
Zobacz inne
Najnowsze
Popularne

Okazja dnia. Tydzień na Krecie w czerwcu o 43 proc. taniej

Dzisiaj proponujemy tygodniowy urlop dla dorosłych w nowoczesnym hotelu na Krecie. Oferta last minute dotyczy wyjazdu w terminie 26 czerwca w cenie niższej o 1950 zł.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Kreta to niezwykle popularny kierunek turystyczny na Morzu Śródziemnym
Kreta to niezwykle popularny kierunek turystyczny na Morzu Śródziemnym (Shutterstock.com)

Wakacje na Krecie

Okazja dnia na dzisiaj to propozycja wakacji w Grecji dla osób poszukujących ciszy i spokoju. Właśnie to oferuje elegancki, 4-gwiazdkowy hotel Solimar Turquoise położony w miejscowości Agia Marina. Lokalizacja to północne wybrzeże Krety, na zachód od jednego z większych ośrodków miejskich na wyspie, czyli Chanii.

Wyjazd last minute w cenie o 43 proc. niższej proponujemy w terminie 26.06–03.07.2019. Wylot z portu lotniczego Gdańsk bezpośrednio na lotnisko w Chanii. Miejsce zakwaterowania to świeżo odnowiony ośrodek w centrum miejscowości Agia Marina. Usytuowany jest jedynie 100 m od piaszczystej plaży. W okolicy znajdują się też liczne sklepy, bary i restauracje.

   Shutterstock.com
(Shutterstock.com)

Pogoda w Grecji

Końcówka czerwca i początek lipca to gorący czas na wyspach greckich. Wysokie temperatury w granicach 30 st. C nie są jednak aż tak uciążliwe, gdy wieje przyjemny wiatr od morza. Ochłodzą nas też kąpiele morskie. Temperatura wody sięga ok. 23–25 stopni w ciągu dnia.

Spędzając 7 dni w eleganckim hotelu na Krecie, skorzystamy z bogatej oferty restauracyjnej. Spróbujemy dań kuchni greckiej i międzynarodowej, możemy też sięgnąć po opcje wegetariańskie. W cenie 2599 zł od osoby otrzymamy też darmowe Wi-Fi. Na terenie hotelu mamy do dyspozycji basen ze słodką wodą. Bezpłatnie dostępne są leżaki i parasole.

Ceny są aktualne na dzień publikacji.

Podziel się opinią

Share
Slot