ycipk-3kgydg

Okazja dnia. Tydzień na Krecie w czerwcu o 43 proc. taniej

Dzisiaj proponujemy tygodniowy urlop dla dorosłych w nowoczesnym hotelu na Krecie. Oferta last minute dotyczy wyjazdu w terminie 26 czerwca w cenie niższej o 1950 zł.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Kreta to niezwykle popularny kierunek turystyczny na Morzu Śródziemnym
Kreta to niezwykle popularny kierunek turystyczny na Morzu Śródziemnym (Shutterstock.com)
ycipk-3kgydg

Wakacje na Krecie

Okazja dnia na dzisiaj to propozycja wakacji w Grecji dla osób poszukujących ciszy i spokoju. Właśnie to oferuje elegancki, 4-gwiazdkowy hotel Solimar Turquoise położony w miejscowości Agia Marina. Lokalizacja to północne wybrzeże Krety, na zachód od jednego z większych ośrodków miejskich na wyspie, czyli Chanii.

ycipk-3kgydg

Wyjazd last minute w cenie o 43 proc. niższej proponujemy w terminie 26.06–03.07.2019. Wylot z portu lotniczego Gdańsk bezpośrednio na lotnisko w Chanii. Miejsce zakwaterowania to świeżo odnowiony ośrodek w centrum miejscowości Agia Marina. Usytuowany jest jedynie 100 m od piaszczystej plaży. W okolicy znajdują się też liczne sklepy, bary i restauracje.

Shutterstock.com
Podziel się

Pogoda w Grecji

Końcówka czerwca i początek lipca to gorący czas na wyspach greckich. Wysokie temperatury w granicach 30 st. C nie są jednak aż tak uciążliwe, gdy wieje przyjemny wiatr od morza. Ochłodzą nas też kąpiele morskie. Temperatura wody sięga ok. 23–25 stopni w ciągu dnia.

ycipk-3kgydg

Spędzając 7 dni w eleganckim hotelu na Krecie, skorzystamy z bogatej oferty restauracyjnej. Spróbujemy dań kuchni greckiej i międzynarodowej, możemy też sięgnąć po opcje wegetariańskie. W cenie 2599 zł od osoby otrzymamy też darmowe Wi-Fi. Na terenie hotelu mamy do dyspozycji basen ze słodką wodą. Bezpłatnie dostępne są leżaki i parasole.

Ceny są aktualne na dzień publikacji.

Polub WP Turystyka
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-3kgydg

ycipk-3kgydg
ycipk-3kgydg