Trwa ładowanie...
d346j04

Opłata za schowek w samolocie. Bezpłatny bagaż podręczny już niedługo może być przeszłością

Nowa technologia zaprezentowana w tym tygodniu na targach Aircraft Interiors Expo w Hamburgu, umożliwi pasażerom wcześniejszą rezerwację przestrzeni nad siedzeniami, przeznaczonej na bagaż podręczny.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
System opracowany przez Diehl Aviation może rozwiązać problem przepełnionych schowków
System opracowany przez Diehl Aviation może rozwiązać problem przepełnionych schowków (Shutterstock.com)
d346j04

System opracowany przez Diehl Aviation może rozwiązać problem przepełnionych schowków, pozwalając pasażerom zabezpieczyć najdogodniejsze miejsce do przechowania na czas lotu swojej walizki. Niestety oznacza to, że wkrótce najprawdopodobniej będziemy płacić za ich użycie.

Ponieważ większość tanich przewoźników pobiera obecnie wygórowane kwoty za bagaż rejestrowany, pasażerowie często podróżują tylko z podręcznym. W rzeczywistości oznacza to, że ostatni pasażerowie na pokładzie pozostaną z niewielką przestrzenią na swoje bagaże lub pozostaną jej pozbawieni.

d346j04

Dlatego ci, którzy nie zapłacili za pierwszeństwo wejścia na pokład, albo będą musieli wcześniej stanąć w kolejce, albo ryzykować sprawdzenie swojej torby przy bramce. Na razie żadna linia nie skorzystała jeszcze z tej technologii, ale zainteresowanie jest duże.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Zobacz też: Chciał sfilmować dom Harry'ego i Meghan. Mógł doprowadzić do katastrofy

d346j04

Podziel się opinią

Share

d346j04

d346j04