WP

Pies surfer podbija internet. Śmiga na desce jak zawodowiec

Poznajcie Jojo, kalifornijskiego corgi, który zaskoczył swoich właścicieli kilkoma naprawdę imponującymi sufrerskimi umiejętnościami. Pies stał się gwiazdą mediów społecznościowych. Zobaczcie, co jeszcze potrafi.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Jojo jest nadzwyczaj aktywnym psem, mimo iż kiedyś ledwie uszedł z życiem.
Jojo jest nadzwyczaj aktywnym psem, mimo iż kiedyś ledwie uszedł z życiem. (instagram.com/ supercorgi_jojo)
WP

Zwierzak stał się medialną sensacją po tym, jak jego właściciele odkryli drzemiący w nim niecodzienny talent. Co ciekawe jego przygoda z deską rozpoczęła się* w ramach terapii* po niemal śmiertelnym ataku innego psa ponad 4 lata temu.
Nagrania z kamery* GoPro* pokazują, jak Jojo surfuje przy pomocy swoich właścicieli – *Josephine i Ryana Hearn’a. *

Małżeństwo wraz ze swoim pupilem wybrało się na plażę w San Diego, gdzie dla wygody postawili psa na desce surfingowej. Po chwili odkryli jednak, że Jojo jest w stanie sam utrzymać się na desce, a co więcej stanie na niej ewidentnie sprawiało mu przyjemność. Zszokowani właściciele udokumentowali niecodzienne zjawisko na Instagramie. Na wideo z GoPro można zobaczyć jak "szeroko uśmiechnięty” pies w stroju rekina ślizga się na kalifornijskich falach. Jojo przetestował już wody na kilku plażach południowej Kalifornii, a także fale w Oahu i na Hawajach.

WP

W 2016 roku zajął 3 miejsce *w konkursie surfujących psów w * Huntington i pierwsze miejsce w konkursie Purina. Na co dzień Jojo jest psem terapeutycznym i współpracuje z wojskiem, szpitalem Scripps Memorial Hospital, ośrodkami rehabilitacyjnymi i domami starości. Podobno lubi też spędzać czas w lokalnej bibliotece, gdzie dzieci czytają mu książki. A wasze psy co robią "po pracy”?

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Zobacz też: Pies wjechał w sklep

WP
WP
WP
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.
WP