Trwa ładowanie...
ycipk-1xbw67

Pies wyręczył karabinierów. Zwierzę nigdy nie było szkolone pod tym kątem

Czworonóg należący do niemieckiej pary potwierdził, że psy to bardzo mądre stworzenia, które często potrafią zastąpić człowieka. Zwierzę wskazało miejsce, gdzie zakopano pół kilograma narkotyków.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Przypadkowy pies odnalazł narkotyki
Przypadkowy pies odnalazł narkotyki (Shutterstock.com)
ycipk-1xbw67

Do sytuacji doszło na terenie jednego z lasów we Włoszech. Para, na co dzień mieszkająca w Niemczech, przyjechała na wyspę Elbę, aby spędzić tam wakacje. Turystom towarzyszył pies, z którym wybrali się na spacer do pobliskiego lasu. W trakcie przechadzki zwierzę nagle zaczęło kopać w ziemi i po chwili wyciągnęło tajemniczy pakunek.

Właściciele psa szybko zauważyli, że w środku znajdowały się narkotyki, dlatego wezwali lokalną policję. Z analizy funkcjonariuszy wynika, że pies wykopał ukrytą w ziemi kokainę, która była przygotowana do rozprowadzenia.

ycipk-1xbw67
Shutterstock.com
Podziel się

Co ciekawe zwierzę nigdy nie było szkolone pod kątem wyszukiwania narkotyków, dlatego zarówno policja jak i właściciele są pod wrażeniem tego, co się stało. Policja wszczęła śledztwo ponieważ są spore podejrzenia, że na terenie lasu mogą być zakopane kolejne pakunki wypełnione narkotykami.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Zobacz też: Kokaina znaleziona w ananasach

ycipk-1xbw67
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-1xbw67

ycipk-1xbw67
ycipk-1xbw67