Trwa ładowanie...

Polska Organizacja Turystyczna zachęca – rób zdjęcia, promuj Polskę

Zyskać można sławę i nagrodę. Wystarczy zrobić zdjęcie i opublikować je na platformie FOAP. Ruszyła już pierwsza misja pod hasłem: bożonarodzeniowo w Polsce. Polska Organizacja Turystyczna zachęca do udziału w akcji turystów z całego świata.
Share
Polska Organizacja Turystyczna zachęca – rób zdjęcia, promuj Polskę
Źródło: Pixabay.com
d2h68gp

Po sukcesie akcji #SharePoland Polska Organizacja Turystyczna startuje z nową, unikalną kampanią crowdsourcingową. Wraz z międzynarodową społecznością FOAP, która jest połączeniem internetowej galerii z platformą do sprzedaży zdjęć, POT uruchamia nowy unikatowy projekt. Przez kilkanaście miesięcy w ramach tematycznych misji fotograficznych turyści z całego świata będą dzielić się swoimi doświadczeniami z Polski.

Na początek misja świąteczna. Jakie zdjęcia mają największą szansę na wygraną? – W opisie każdej misji dokładnie mówimy, jakich zdjęć szukamy. Zawsze oczekujemy takich, na których widać emocje ludzi w prawdziwych sytuacjach oraz piękno Polski widziane oczami osób odwiedzających nasz kraj – tłumaczy Magdalena Ragus, dyrektor departamentu e-informacji w POT.

Jak to działa? Wystarczy wejść na profil Organizacji na platformie FOAP lub znaleźć POT w aplikacji mobilnej FOAP dla systemu android lub iOS. Później trzeba już tylko wybrać aktywną misję i opublikować swoje zdjęcia. Na najlepsze zdjęcie czeka gwiazdkowy prezent – 100 dolarów.

d2h68gp

Podziel się opinią

Share
d2h68gp
d2h68gp