Trwa ładowanie...
dh1g5bv

Przed startem powitał pasażerów i wyznał coś ważnego. Wszyscy zaczęli klaskać

Jon Emerson od lat pilotuje samoloty pasażerskie. Jednak ostatnia podróż całkowicie zmieniła jego życie. A w zasadzie nie podróż, a to, co zdarzyło się tuż przed startem. Jon standardowo powitał swoich pasażerów, po czym wygłosił oświadczenie. Kiedy skończył wszyscy byli naprawdę wzruszeni.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Jon Emerson jest pilotem SkyWest Air
Jon Emerson jest pilotem SkyWest Air (Facebook.com)
dh1g5bv

Przed jednym z grudniowych lotów z Detroit do Oklahomy, 24-letni pilot Jon Emerson jak zwykle poinformował pasażerów o szczegółach związanych z podróżą. Nagle zmienił temat i wspomniał o swojej partnerce, 23-letniej stewardesie Lauren Gibbs. Oboje pracują w liniach SkyWest Air.

- To jest bardzo szczególny dzień dla Lauren i dla mnie. Dziś jest nasza rocznica a ona jedną z naszych najlepszych stewardes. Chcę, byśmy pamiętali ten dzień do końca życia. Chcę spędzić z nią resztę moich dni – ogłosił, co możemy podziwiać na filmiku, który Lauren opublikowała na swoim koncie na Facebooku.

Chwilę później Jon wyjął pierścionek i poprosił ukochaną o rękę. Lauren powiedziała "tak", a wszyscy pasażerowie zaczęli klaskać i wiwatować na cześć narzeczonych. - Jon jest cichym, nieśmiałym facetem, więc oświadczyny przed pasażerami nie były w jego stylu. Jednak dla mnie to było idealne. Spędzamy niemal cały wspólny czas w samolotach – przyznała Lauren w rozmowie z "The Idenpendent".

dh1g5bv

Historia zakochanych w mgnieniu oka obiegła media, a sami zainteresowani dziękują wszystkim za miłe słowa. "W tym strasznym i złośliwym świecie mamy nadzieję, że nasza historia poprawi humor chociaż jednej osobie" - napisała Lauren w jednym z postów na Facebooku.

Zobacz też: Oświadczyny po australijsku

dh1g5bv

Podziel się opinią

Share

dh1g5bv

dh1g5bv