Trwa ładowanie...
d41lylc

"Przerażające" serwetki. Słowa, które nigdy nie powinny paść w samolocie

Nietypowe serwetki Coca-Coli pojawiły się w samolotach Delta Air Lines. Pomysł ten nie przypadł do gustu pasażerom. Teraz przewoźnik o producent napojów musi przepraszać.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Przewoźnik Delta Air Lines po krytyce ze strony pasażerów, wycofał niefortunne serwetki
Przewoźnik Delta Air Lines po krytyce ze strony pasażerów, wycofał niefortunne serwetki (123RF)
d41lylc

Zamiast zwykłych na pokładzie samolotów rozdawano serwetki z kuriozalną propozycją: "Ponieważ jesteś w samolocie z ciekawymi ludźmi i nigdy nie wiesz, co się może zdarzyć – napisz na drugiej stronie swoje imię i nazwisko oraz numer telefonu". Na drugiej stronie widniał też napis: "Be a little old school. Write down your number and give it to your plane crush. You never know…". Użyto tu słowa "crush", które w mowie potocznej, używanej przez młodzież oznacza "sympatię". Zdanie to można więc przetłumaczyć jako "Bądź trochę staroświecki, napisz swój numer telefonu i daj go swojej sympatii. Nigdy nie wiesz..."

d41lylc

Jeden z pasażerów napisał na Twitterze: "Te serwetki są przerażające. Pewnie w 'starych dobrych czasach' nikt nie doceniał niechcianych numerów telefonów i na pewno nie chce numeru kogoś, na kogo przez kilka godzin musiał gapić się w samolocie".

123RF

Delta Air Lines oraz Coca-Cola, która dostarczyła niefortunne serwetki, wydali oświadczenie, w którym zapewniają, że zostaną zmienione na standardowe.

"Przepraszamy każdego, kogo mogliśmy obrazić".

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Zobacz też: Różnice pomiędzy napędem na dwa i na cztery koła - test na Autodromie Poznań

d41lylc

Podziel się opinią

Share

d41lylc

d41lylc