Trwa ładowanie...
romance tv
16-09-2020 10:45

RUSZA GŁOSOWANIE NA NAJROMANTYCZNIEJSZE HOTELE I RESTAURACJE W POLSCE! STARTUJE CZWARTA EDYCJA ROMANCE TV AWARD.

W tym roku już po raz czwarty stacja Romance TV organizuje konkurs dla najromantyczniejszych hoteli w Polsce.

Informacja prasowa
RUSZA GŁOSOWANIE NA NAJROMANTYCZNIEJSZE HOTELE I RESTAURACJE W POLSCE! STARTUJE CZWARTA EDYCJA ROMANCE TV AWARD.Źródło: Materiały prasowe
dpq0t6m
dpq0t6m

Głosy oddawać można od 7 września do 7 października na stronie: www.romance-tv.pl/. Widzowie, biorący udział w głosowaniu zawalczą o weekendowy pobyt w zwycięskim hotelu. Tegoroczna edycja z uwagi na duże zainteresowanie została poszerzona o nową kategorię, skierowaną do restauracji. W ten sposób kanał telewizyjny emitujący filmy i seriale pełne uczuć wskazuje wyjątkowe miejsca na mapie Polski, gdzie zakochani mogą spędzić niezapomniane chwile.

Statuetki Romance TV Award 2020 zostaną przyznane laureatom w pięciu kategoriach:

  • Najbardziej romantyczna oferta dla par – głosowanie Jury
  • Organizacja romantycznych eventów – głosowanie Jury
  • Najbardziej romantyczne hotelowe SPA – głosowanie Jury
  • Najbardziej romantyczna restauracja w Polsce – głosowanie Jury
  • Najpopularniejszy romantyczny hotel w Polsce – głosowanie Internautów
Materiały prasowe
Źródło: Materiały prasowe

Do końcowego etapu czwartej edycji konkursu zakwalifikowało się prawie 40 obiektów z całej Polski – to spośród nich Jury i widzowie Romance TV wyłonią zwycięzców. Już teraz na stronie internetowej Romance TV można oddać swój głos, a osoby biorące udział w zabawie mogą wygrać voucher na romantyczny weekend w hotelu, który zwycięży w kategorii „Najpopularniejszy romantyczny hotel w Polsce”. Głosowanie publiczności trwa do 7 października, a oficjalne wyniki zostaną ogłoszone w środę, 14 października. W czterech pozostałych kategoriach głosować będzie Jury pod przewodnictwem ambasadora stacji, Daniela QCZAJ’a. Uroczystość rozdania nagród Romance TV Award 2020 odbędzie się pod koniec października.

dpq0t6m

Głosowanie publiczności w kategorii „Najpopularniejszy romantyczny hotel” odbywa się od 7 września przez formularz zgłoszeniowy umieszczony na stronie: https://www.romance-tv.pl/romance-tv-awards/romance-tv-awards.html. Spośród głosujących jedna osoba, która odda swój głos na wybrany hotel oraz w sposób najbardziej kreatywny uzasadni swój wybór, wygra romantyczny weekend dla dwojga w zwycięskim hotelu.

dpq0t6m
dpq0t6m