Trwa ładowanie...

SONDA WP: Gdybym miał miliony na koncie, spędziłbym wakacje w...

Zadaliśmy czytelnikom proste pytanie. "Wyobrażasz sobie, że wygrywasz w Lotto 5 mln zł. Gdzie wyjeżdżasz na wymarzone wakacje?" Okazuje się, że Polacy to prawdziwi patrioci, kochający swój kraj. Nawet gdyby mieli miliony na koncie, wymarzone wakacje spędziliby nad Wisłą.

SONDA WP: Gdybym miał miliony na koncie, spędziłbym wakacje w...Źródło: Shutterstock.com
d3ujfrb

Któż z nas nie marzył o wielkiej wygranej i snuł w głowie plany, co by zrobił z ogromną sumą pieniędzy. Wiele osób przeznaczyłaby jej część na podróż życia. Ponad 7 tys. osób odpowiedziało nam, gdzie najchętniej by się wybrali.

Nie Malediwy, nie Polinezja Francuska, a nasza piękna Polska wygrała! Ponad 40 proc. ankietowanych wybrało Polskę. Komentarze nie zostawiają złudzeń. Mieszkamy w najpiękniejszym kraju na świecie.

WP.PL
Źródło: WP.PL

Niemal 30 proc. osób ruszyłoby w podróż dookoła świata. Dokąd? M.in. na Filipiny, Alaskę lub... przed siebie. Część użytkowników oceniło, że tylko ci, którzy nie wyjeżdżają do innych części świata mają obiekcje, aby ruszyć na zagraniczną wycieczkę. Jakie miejsca pojawiły się jeszcze na liście?

WP.PL
Źródło: WP.PL

Pod sondą nie brakowało komentarzy związanych z polityką. Niektórzy mają ochotę pojechać na podróż życia z ministrem Waszczykowskim do San Escobar. Część osób chce uciec ze względu na obecną partię rządząca.

d3ujfrb

Wielu głosujących wskazywało, że mimo tak dużej wygranej nie zdecydowałoby się na wycieczkę, a jej sporą część przeznaczyłoby na spłatę zobowiązań finansowych. Niektórzy byli realistami i ocenili, że nie ma sensu snuć tak mało realistycznych planów.

WP.PL
Źródło: WP.PL
d3ujfrb
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3ujfrb