Trwa ładowanie...
d5z7hat

Specjalna promocja. Linia lotnicza rozdaje darmowe bilety

W ramach obchodów "Zielonego Tygodnia" Frontier Airlines ogłosiło, że każda osoba o nazwisku Green lub Greene ma prawo do bezpłatnego lotu krajowego na pokładach jej samolotów.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Ta linia lotnicza słynie z szalonych pomysłów
Ta linia lotnicza słynie z szalonych pomysłów (Shutterstock.com)
d5z7hat

Oferta zawiera jednak kilka zastrzeżeń. Największym jest to, że uprawnieni uczestnicy muszą wyruszyć w podróż w jedną lub w dwie strony w dniu 13 sierpnia 2019 r. Jeśli rezerwują lot w obie strony, aby skorzystać z promocji muszą wrócić do 20 sierpnia do godziny 23:59.

Wszyscy "Zieloni" muszą też oczywiście udowodnić, że mogą ubiegać się o darmowe bilety, ale z tym nie powinno być żadnych problemów - wystarczy pokazać dowód osobisty lub paszport. Oferta nie obejmuje członków rodziny, którzy nie noszą tego samego nazwiska. Pasażerom, którzy kwalifikują się do promocji, do dnia 15 września zwrócone zostanie nawet 400 dol. (ok. 1500 zł).

d5z7hat

Promocja odbywa się w ramach kampanii "Zielony Tydzień", realizowanej przez Frontier Airlines. Ma ona podkreślić wysiłki firmy w drodze to stania się najbardziej ekologicznym przewoźnikiem w Stanach Zjednoczonych.

Frontier zorganizował także swój "najbardziej zielony lot", z Denver do Greenville, Airbusem A320neo, który linie lotnicze określają jako jeden z najbardziej oszczędnych paliwowo na świecie. Pasażerom podczas lotu podano przekąski w ekologicznych opakowaniach wraz z biodegrowalnymi kubkami i serwetkami. Przewoźnik stwierdził, że zasadził "wystarczająco dużo drzew", aby zrekompensować zanieczyszczenia spowodowane należącymi do niego samolotami.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Zobacz też: Najlepsi i najgorsi przewoźnicy na świecie

d5z7hat

Podziel się opinią

Share

d5z7hat

d5z7hat