Trwa ładowanie...
d3jt757

Strzelanina w Krakowie. Powód? Mężczyźnie nie podano w lokalu... piwa

Policja w Krakowie zatrzymała 40-letniego mężczyznę, który groził pistoletem gazowym właścicielowi lokalu na Kazimierzu i oddał kilka strzałów "ostrzegawczych". Obywatel Mołdawii awanturował się, ponieważ nie podano mu piwa.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Mężczyzna nie zrobił nikomu krzywdy
Mężczyzna nie zrobił nikomu krzywdy (Shutterstock.com)
d3jt757

Świadkowie relacjonują, że zanim policja dotarła na miejsce, klient zdążył oddać kilka strzałów "ostrzegawczych", a następnie wyszedł z lokalu. Osoby, które widziały niebezpieczną sytuację, wskazały policji mężczyznę.

Był to 40-letni obywatel Mołdawii, który na co dzień przebywa w Krakowie. Agresywnego klienta obezwładniono, a pistolet, który miał przy sobie, skonfiskowano (był zasilany gazem). Funkcjonariusze ustalili, że mężczyzna wszedł w konflikt z właścicielem lokalu, ponieważ nie podano mu piwa, za które miał zapłacić.

d3jt757

Mołdawianin chciał wyrównać rachunki w sposób "niewerbalny". Właściciel lokalu odmówił jednak bijatyki, więc agresywny klient postanowił przyłożyć swojemu rozmówcy pistolet do piersi.

Jak podaje portal "Co w Krakowie", mężczyzna miał we krwi ponad 3 promile alkoholu i był pod wpływem amfetaminy. Postawiono mu zarzut gróźb karalnych w recydywie i umieszczono w areszcie na okres 3 miesięcy.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Zobacz też: Pomysł na biznes: Restauracja inne niż wszystkie. Nie znajdziesz jej tam, gdzie są turyści

d3jt757

Podziel się opinią

Share

d3jt757

d3jt757