Trwa ładowanie...

Szalony pilot czy żartowniś? Jego zdjęcia budzą zdumienie

Dziesiątki tysięcy osób na świecie stoczyły dyskusję o prawdziwość zdjęć pilota, który umieszcza na Instagramie selfie z lotów nad największymi metropoliami świata. Wielu twierdzi, że na pierwszy rzut oka wyglądają realistycznie...

Share
Szalony pilot czy żartowniś? Jego zdjęcia budzą zdumienie
Źródło: Instagram.com
d3tc2d2

Zapewne wiele osób spojrzało na zdjęcie tego pilota i z zazdrością pomyślało, że chciałoby mieć podobne. Jednak czy zrobienie selfie na takiej wysokości jest w ogóle możliwe? Podejrzenie wzbudzają chociażby idealnie ułożone włosy mężczyzny, które przy takiej prędkości powinny ledwo trzymać się skóry głowy.

Oszustwo? Oczywiście, że tak!

Nie trzeba być Einsteinem, żeby domyślić się, że zdjęcia pilota to świetnie zrobiony fotomontaż, który, trzeba przyznać, na pierwszy rzut oka wygląda dość realistycznie.

I choć może to dziwić, wiele osób złapało się na to drobne oszustwo – wiarygodności dodawał fakt, że autor zdjęć naprawdę jest pilotem i naprawdę lata samolotami. Jednak ci bardziej wnikliwi dostrzegli pod fotografiami informację, że powstały przy pomocy Photoshopa. Ale ludzie, jak to ludzie...wiedzą lepiej niż sam autor zdjęć.

Świadczą o tym chociażby komentarze: "mogłeś doprowadzić do katastrofy, zaryzykowałeś życie innych pasażerów!", "nigdy nie polecę z tym kolesiem. Ludzie zrobią wszystko dla lajków!" lub "nie sądziłam, że można otworzyć okno w samolocie. Człowiek uczy się całe życie".

Gwoli ścisłości - okien w samolocie nie można otwierać. Pilot może to zrobić w kokpicie, ale tylko przed startem. Będąc w powietrzu jest ono zablokowane. Pilot Ganso również o tym wie. Jednak musicie przyznać, że zdjęcia, choć nierealistyczne, wyglądają efektownie!

Zobacz też: Pilot szuka żony

d3tc2d2

Podziel się opinią

Share

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3tc2d2
d3tc2d2