Trwa ładowanie...
d34h7eq
Informacja prasowa
Na śniegu

Szwajcaria Bałtowska - hit Świętokrzyskiego

Zima tym roku kazała na siebie długo czekać. Temperatury spadły poniżej zera, spadł śnieg - dobra wiadomość, która ucieszy spragnionych zimowych szaleństw: dzieci, młodzież i fanów sportu. Szwajcaria Bałtowska - najlepszy ośrodek narciarski w województwie świętokrzyskim - zaprasza na narty i snowboard.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Szwajcaria Bałtowska - hit Świętokrzyskiego
(Fot: Stacja narciarska Szwajcaria Bałtowska)
d34h7eq

Informujemy, że już dziś o godz. 12.00 stacja narciarska Szwajcaria Bałtowska otwiera sezon narciarski. Po intensywnym naśnieżaniu udało się przygotować trasę pod wyciągiem orczykowym. Trwa również intensywne naśnieżanie trasy z koleją krzesełkową, której uruchomienie planowane jest na jutro (25.01).

Fanów białej zimy, zainteresowanych spędzeniem wolnego czasu na świeżym powietrzu, wszystkich którzy planują naukę jazdy na nartach/snowboardzie zapraszamy do Szwajcarii Bałtowskiej.

Z myślą o komfortowej i bezpiecznej jeździe na odwiedzających czeka nowa, świetnie wyposażona wypożyczalnia - 700 nowych par nart i 200 desek snowboardowych. Po intensywnym dniu na stoku można skorzystać z oferty zajazdu.

Na terenie kompleksu turystycznego mnóstwo atrakcji czeka również na dzieci: kuligi, do końca zimy otwarta jest Wioska Świętego Mikołaja z Osadą Elfów, Bajkowy Park Rozrywki - warsztaty, animacje i spacery z wielkim Mamutem.

d34h7eq

Podziel się opinią

Share

d34h7eq

d34h7eq