Trwa ładowanie...
d3q1w68

Szybki wypad? Zobacz najciekawsze oferty noclegów w Krakowie

Polskie miasto, które nie śpi. Miejsce wielkich wydarzeń historycznych – dawniej, a teraz – kulturalnych. Kraków to miasto, w którym nie wypada nie bywać. Przedstawiamy najciekawsze oferty noclegów na najbliższe tygodnie. Za niektóre z nich zapłacimy nawet jedną czwartą ceny.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Kraków na weekend to świetna opcja dla dwojga
Kraków na weekend to świetna opcja dla dwojga (iStock.com)
d3q1w68

Nie tylko smok...

Urokliwa architektura, doskonała oferta wielu restauracji, w których aż trudno nie spotkać kogoś sławnego. Doskonała infrastruktura turystyczna to także ogromny plus. Bez względu na to, czy interesuje was nocleg na klimatycznym Kazimierzu, czy bliskość serca miasta – Starego Miasta i Rynku Głównego – na pewno coś się znajdzie. Tradycje uniwersyteckie, miejsce, gdzie tzw. kultura kawiarniana ma najlepsze tradycje, a także spacery malowniczymi uliczkami – atmosferę Krakowa warto poczuć.

d3q1w68

Sprytny turysta nie przepłaca – ruszamy do Krakowa

Wydatek rzędu 400 do 700 zł za jedna noc w nowoczesnym, atrakcyjnym apartamencie to sporo. Dzięki promocyjnym cenom, taką wycieczkę np. na weekend uda nam się w najbliższych miesiącach zarezerwować nawet do 82 proc. taniej. Tańsza oferta na noclegi jest szczególnie atrakcyjna teraz – w czasie ferii zimowych. Warto się jednak spieszyć, bo liczba noclegów w atrakcyjnej cenie jest ograniczona. Przykładowo: za pokój 2-osobowy przez 2 noce (z weekendem) zapłacimy nawet niecałe 300 zł zamiast 1700-1800 zł. Aż szkoda nie skorzystać.

Tańszy hotel można wykorzystać jako sposób na oszczędność lub sposobność do... przedłużenia planowanej wizyty w tym mieście. Warto wiedzieć, że docenił je w swoim corocznym plebiscycie "New York Times". Kraków to jedno z 52 miejsc, które warto, a nawet trzeba odwiedzić w 2020 roku według czytelników tego renomowanego czasopisma.

d3q1w68

Kierunek? Małopolskie!

Oferta noclegów w Krakowie to duża różnorodność opcji. Zarówno zwolennicy pełnej swobody w korzystaniu z obiektu, jak i turyści chcący spędzać miło czas bez troski o np. śniadanie, budzenie na czas czy zamówienie taksówki przez profesjonalną obsługę znajdą coś dla siebie. Wyjątkowy apartament na weekend we dwoje dopasujemy nawet do preferowanego stylu... wystroju wnętrza, a hotel można dobrać pod kątem dostępności np. siłowni. Kilka dni w zabytkowej kamienicy zaadaptowanej na urokliwy pensjonat także będzie przyjemną formą relaksu.

Kraków to jedno z najchętniej odwiedzanych miast w Polsce. Dzięki skupionym blisko siebie atrakcyjnym zabytkom i różnego rodzaju innym atrakcjom czas w tym mieście płynie błyskawicznie. Co ciekawego oferują atrakcyjne hotele w tym pięknym mieście, kiedy zapragniemy po tym wszystkim odetchnąć? Na uwagę zasługują obiekty, w których skorzystamy z hotelowego basenu lub np. oferty masażu.

d3q1w68

Podziel się opinią

Share
d3q1w68
d3q1w68