Trwa ładowanie...

Tego w Tatrach jeszcze nie było. Rozłożyli parawan i zrobili grilla

Czytelnik "Tygodnika Podhalańskiego" był świadkiem bardzo nietypowej sytuacji. Otóż, wspinając się po górach, natknął się na grupę turystów z parawanem, parasolem i grillem. Rozłożyli się pod Zawratem i dziś są bohaterami internetu.

Tego w Tatrach jeszcze nie było. Rozłożyli parawan i zrobili grillaŹródło: PAP, fot: Grzegorz Momot
dgro4cl
dgro4cl

Wydawało się, że polscy turyści niczym już nie zaskoczą. Jak się jednak okazuje, ich wyobraźnia przekracza granice. W minioną sobotę kilka osób zrobiło sobie grilla w Tatrach. "Tuż pod przełęczą Zawrat (początkiem najtrudniejszego szlaku w Tatrach - Orlej Perci)" – informuje "Tygodnik Podhalański". Na własne oczy zobaczył to jeden z czytelników gazety, pisząc do redakcji, że "mieli ze sobą parawan plażowy, parasol, krzesła ogrodowe i gazowego grilla". Mało tego, prawie wszyscy byli w klapkach.

Czytelnik miał ubaw, widząc to oryginalne towarzystwo. Nie do śmiechu jest straży Tatrzańskiego Parku Narodowego. W rozmowie z tygodnikiem Edward Wlazło - jej komendant - zapewnił, że ruszają poszukiwania delikwentów. Jeśli się znajdą, to prawdopodobnie zapłacą mandat. Najwyższa kara za taki wybryk wynosi 1 tys. zł. Internauci mają jednak wątpliwości, czy jest adekwatna do czynu.

"Przynajmniej mają poczucie humoru. Wszak to oczywisty zamierzony żart, jak zdjęcie z reklamówkami Biedronki na Rysach", "Zrobili szum na szlaku, teraz mają darmową promocję w internecie. Marketing wirusowy", "Nikomu nic się nie stało, w klapkach pod Zawrat na pewno nie szli, o czym w ogóle mowa, zwłaszcza z takim sprzętem na plecach!" - bronią grillowiczów. Przy parasolu stoi baner reklamowy, ale trudno rozpoznać, co właściwie jest reklamowane. Bohaterowie zdjęcia patrzą w stronę fotografującego ich czytelnika. I to może rzeczywiście zastanawiać. Obrazek sam w sobie jest jednak tak zaskakujący, że o reklamie nie chce się myśleć.

Zobac także: Do foodtrucka w drodze nad Morskie Oko

Szukasz okazji zakupowych? Sprawdź naszą stronę Allegro wyprzedaże.

dgro4cl
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dgro4cl