Trwa ładowanie...

Turysta na lotniskowym rentgenie

Pracownicy rzymskiego lotniska Fiumicino widzieli niejedno, ale gdy dostrzegli na zdjęciach ze skanera bagażu mężczyznę w pozycji embrionalnej, naprawdę się zdziwili. Okazało się, że biedak wcale nie próbował w ten sposób zaoszczędzić na bilecie.

Share
Turysta na lotniskowym rentgenie
Źródło: gizmodo.pl
d1l3ynm

Szybko odnaleziony na taśmach bagażowych 36-letni Norweg przyjechał na Fiumicino, by udać się samolotem do Oslo. Znalazł puste stanowisko odpraw w Terminalu 3, położył na taśmie plecak, po czym legł obok niego, by odpocząć. Jako że był nieco pijany, zasnął tak głęboko, że nie zauważył, że taśma ruszyła. Nie wybudziła go również trwająca co najmniej 15 minut przejażdżka po pomieszczeniach do przeładunku bagażu. Gdy dotarł do potężnych rentgenów prześwietlających walizy, wzbudził zainteresowanie obsługi i wzbogacił wiedzę Włochów o anatomii człowieka.

La Repubblica podaje, że mężczyzna został przebadany przez lekarzy. Zainteresowały się nim też władze, ale jest mało prawdopodobne, by zostały mu postawione jakiekolwiek zarzuty. Zajście w najgorszym świetle stawia nie jego, tylko służby bezpieczeństwa lotniska.

Przedstawiciele Fiumicino podkreślają jednak, że historia dowodzi raczej niezawodności procedur – mężczyzna został wychwycony, zanim znalazł się gdziekolwiek, gdzie mógł spowodować zagrożenie. Przy okazji okazało się, że to nie pierwszy tego rodzaju przypadek. [The Guardian]

pw/if

Uwaga! Rozpoczynamy plebiscyt na NAJWIĘKSZE ABSURDY TURYSTYCZNE TEGO LATA. Zdjęcia i relacje przesyłajcie na adres miasta@serwis.wp.pl+'?' ). Najciekawsze z nich opublikujemy w serwisie!

Sprawdź najlepsze oferty: www.wycieczki.wp.pl

Oceń jakość artykułu:
Zależy nam na podnoszeniu jakości naszego dziennikarstwa. Twoja opinia jest dla nas ważna!
d1l3ynm

Podziel się opinią

Share

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1l3ynm
d1l3ynm