Trwa ładowanie...
d1bi3lq

W Londynie powstanie "podniebny basen". Połączy dwa apartamentowce

Luksusowa inwestycja powstaje w centrum stolicy Anglii i połączy dwa apartamentowce, budowane tuż obok nowej ambasady Stanów Zjednoczonych. Basen zawiśnie na wysokości 35 metrów i zostanie oddany do użytku w ciągu najbliższych 12 miesięcy.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Basen zostanie otwarty dla mieszkańców latem 2020 r.
Basen zostanie otwarty dla mieszkańców latem 2020 r. (embarassygardens.com)
d1bi3lq

Konstrukcja zostanie wykonana ze szkła o grubości 20 cm i pomieści niemal 400 ton wody. Nietypowa atrakcja połączy dachy wieżowców Embassy Gardens, dzięki czemu mieszkańcy apartamentów będą mogli przepływać między budynkami. Oprócz basenu goście do dyspozycji będą mieli również letni bar, spa i oranżerię.

 Embassy Gardens
(Embassy Gardens)
d1bi3lq

Sean Mulyran, dyrektor generalny firmy deweloperskiej Eccoworld Ballymore sugeruje, że wykonanie takiej konstrukcji możliwe jest jedynie dzięki postępowi technologicznemu. – To był pomysł, który naprawdę wyróżniał się wśród innych i uznaliśmy, że jest wyjątkowy – mówił w rozmowie z mediami. – Ale nie wiedzieliśmy wówczas, czy realizacja projektu będzie możliwa. Pięć lat temu na pewno by nie była – wyjaśnił Mulyran.

 Embassy Gardens
(Embassy Gardens)

Ceny apartamentów w Embassy Gardens mają sięgać nawet 5 mln funtów, czyli ok. 24 mln zł. Jednak inwestor nie narzeka na brak zainteresowania - większość mieszkań typu penthouse jest już zarezerwowanych przez przyszłych właścicieli.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d1bi3lq

Podziel się opinią

Share
d1bi3lq
d1bi3lq