Trwa ładowanie...
d46cf70

"Wiosenne Porządki" w Poznaniu

W Poznaniu rozpoczynają się Wiosenne Porządki. Doroczną akcję organizuje miasto i jak zwykle angażuje do niej głównie młodzież szkolną. Przez dwa dni uczniowie będą zbierać śmieci i porządkować tereny zielone. Wyznaczono prawie 700 hektarów lasów komunalnych, parków, ogródków działkowych, terenów osiedlowych i pasów przy ulicach, które należy po zimie uprzątnąć.

d46cf70

W Poznaniu rozpoczynają się \"Wiosenne Porządki\". Doroczną akcję organizuje miasto i jak zwykle angażuje do niej głównie młodzież szkolną. Przez dwa dni uczniowie będą zbierać śmieci i porządkować tereny zielone. Wyznaczono prawie 700 hektarów lasów komunalnych, parków, ogródków działkowych, terenów osiedlowych i pasów przy ulicach, które należy po zimie uprzątnąć.

Każdy sprzątający dostanie worki i rękwice ochronne. Zebrane śmieci za darmo na wysypisko opadów wywiozą specjalistyczne firmy. Udział w akcji zdeklarowała większość poznańskich szkół.

Uczniowie przy okazji dostaną ulotki informacyjne o tym jak należy segregować śmieci. Tegoroczne \"Wiosenne Porządki\" promują hasło \"chroń środowisko - segreguj odpady\" i mają się wpisać w obchody Roku Klimatu i Środowiska.

d46cf70
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d46cf70