Qaqwqwrqw

Włoska wyspa kusi turystów. W razie deszczu zwrot kosztów pobytu

Jeśli podczas majowego urlopu na wyspie Elba spadnie deszcz, będziecie mogli ubiegać się o zwrot pieniędzy za hotel, w którym się zatrzymacie. Gratisowy nocleg ziści się, jeśli deszcz będzie padać minimum dwie godziny w ciągu dnia.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
W drugiej połowie maja na wyspie zapowiadane są opady deszczu
W drugiej połowie maja na wyspie zapowiadane są opady deszczu (Shutterstock.com)
Qaqwqwrqw

Ta ciekawa i przykuwająca uwagę inicjatywa została zaproponowana przez lokalny wydział do spraw turystyki. "Elba no rain" – tak została nazwana tegoroczna oferta, której celem jest jest zachęcenie turystów do przyjazdu na wyspę jeszcze przed rozpoczęciem sezonu.

Włoska wyspa na Morzu Tyrreńskim słynie z tego, że majowy deszcz jest w tych rejonach rzadkością. Choć oczywiście nie można zapewnić, że turyści podczas pobytu na niej nie zmokną. Jednak jeśli między godziną 10:00 a 20:00 deszcz będzie padał dłużej niż przez dwie godziny, koszt pobytu w hotelu zostanie gościom zwrócony.

Qaqwqwrqw
Shutterstock.com
Podziel się

Szef stowarzyszenia zrzeszającego reprezentantów branży turystycznej na Elbie podkreśla, że toskańska wyspa ma do zaoferowania znacznie więcej niż tylko piękne plaże i morze, które przyniosły jej światową sławę. Są tu np. muzea związane z Napoleonem Bonaparte i wille, w których przebywał na zesłaniu.

To jak? Gotowi, aby zaryzykować? Z pewnością część turystów będzie trzymać kciuki, by jednak spadł deszcz...

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Zobacz też: #dziejesiewsporcie: Polska WAG's, która podbije Włochy

Qaqwqwrqw
Qaqwqwrqw
Qaqwqwrqw
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.
Qaqwqwrqw