Trwa ładowanie...

Wszystkie restauracje z Wi-Fi

W największym mieście w Malezji czyli Kuala Lumpur zostało uchwalone nowe prawo. Wymaga ono, aby wszystkie restauracje ubiegające się o wydanie licencji lub jej odnowienie posiadały Internet WiFi. Prawo umożliwia bezprzewodowy dostęp do Internetu dla klientów lokali gastronomicznych.

Wszystkie restauracje z Wi-FiŹródło: Magazyn T3
d2y4s45
d2y4s45

Najwyraźniej władze miasta będą egzekwować w sposób stanowczy prawo. Nowy wymóg będzie obowiązywał od kwietnia 2012 roku. Prawo odnosi się do kawiarni, pubów, barów i salonów klubu, które mają powierzchnię większe niż 120 metrów kwadratowych. Szkoda, że nie ma takiego obowiązku u nas.

Jestem przekonany, że będzie wielu właścicieli restauracji, którzy nie będą zadowoleni z konieczności zapewnienia dostępu do Internetu. Z podobnymi planami można też się spotkać u nas, gdzie władze w ten sposób zrzuciły administrację nad hotspotami na właścicieli restauracji. Właściciele lokali w Kuala Lumpur sprzeciwiają się, argumentują to tym, że będą do nich przychodziły osoby, które wezmą filiżankę kawy i zajmą stolik na kilka godzin bez zamawiania czegoś więcej, co przyniesie im straty.

d2y4s45
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2y4s45