Trwa ładowanie...
dh1g5bv
konkurs
+1

Wybierz imię dla uroczej uchatki. Opolskie zoo ogłosiło konkurs

To już siódma uchatka kalifornijska urodzona w opolskich zoo. Zdrowa, silna i coraz większa, a wciąż bez imienia. Opolskie zoo ogłosiło konkurs na najciekawsze imię, w którym każdy może wziąć udział.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Wybierz imię dla uroczej uchatki. Opolskie zoo ogłosiło konkurs
(Agencja Gazeta)
dh1g5bv

Co trzeba zrobić? Wpisać swoją propozycję na profilu fb opolskiego zoo. Komentarzy przybywa i z pewnością nie będzie to łatwa decyzja dla organizatorów, jednak warto spróbować. Zwycięzca otrzyma w nagrodę pamiątkowego pluszaka i ogromną satysfakcję. "Na propozycje czekamy do poniedziałku 17.07.2017 do godziny 19:00, swoje typy zapisujcie w komentarzach, możecie też lajkować te, które najbardziej Wam się podobają" – na swoim fb ogłasza zoo.

Mały samiec ma mnóstwo energii i z ogromną entuzjazmem poznaje świat. Choć na pierwszy rzut oka może wydawać się nieco nieśmiały.

Miecio, Puchatek, Maniek – m.in. takie propozycje czytamy pod postem. Inni sugerują wybór bardziej uniwersalnego, światowego imienia: Diego , John albo Wallie. Te słodkie ssaki są niezwykle zwinne i przy odpowiedniej tresurze, potrafią być świetnymi nurkami.Przy Nie zapominajmy również o tym, że ostatecznie samce osiągają wagę nawet do 280 kg, więc nasz malec z małego Stasia szybko zmieni się w ogromnego Stanisława.
Zobacz też: Dwie małe foki uratowano przed zamarznięciem

dh1g5bv

Podziel się opinią

Share

dh1g5bv

dh1g5bv