Trwa ładowanie...
d3pzvlo
wielka brytania
08-02-2007 11:08

Wystawa Kylie Minogue w Londynie

W słynnym Muzeum Wiktorii i Alberta w Londynie od czwartku będzie można obejrzeć wystawę strojów scenicznych australijskiej piosenkarki Kylie Minogue. Jak podają organizatorzy ekspozycji, ich zamiarem było pokazanie, jak przez 20 lat zmieniał się wizerunek artystki.

d3pzvlo
d3pzvlo

_ W słynnym Muzeum Wiktorii i Alberta w Londynie od czwartku będzie można obejrzeć wystawę strojów scenicznych australijskiej piosenkarki Kylie Minogue. Jak podają organizatorzy ekspozycji, ich zamiarem było pokazanie, jak przez 20 lat zmieniał się wizerunek artystki. W słynnym Muzeum Wiktorii i Alberta w Londynie od czwartku będzie można obejrzeć wystawę strojów scenicznych australijskiej piosenkarki Kylie Minogue. Jak podają organizatorzy ekspozycji, ich zamiarem było pokazanie, jak przez 20 lat zmieniał się wizerunek artystki. _

W muzeum wystawiono ponad 200 sztuk odzieży, nagród i akcesoriów, należących do słynnej Australijki. Wśród nich jest biała sukienka, w której Minogue wystąpiła w 1987 roku w teledysku do piosenki \"I Should Be So Lucky\", i kostium z kapturem znany z hitu \"Can\'t Get You Out of My Head\" z 2001 roku.

Podobno najbardziej niezapomnianym i - najwidoczniej - najbardziej cennym eksponatem są kuse złote szorty piosenkarki z teledysku do \"Spinning Around\", które wystawiono pod szkłem.

Kostiumy Kylie będzie można podziwiać do 10 czerwca. Ekspozycja pojedzie też do Manchesteru i Glasgow.

Wystawa cieszy się ogromnym zainteresowaniem. Chętnych do jej obejrzenia jest tylu, że muzeum wprowadziło dla zwiedzających ograniczenia czasowe na podziwianie eksponatów.

(PAP)

d3pzvlo
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3pzvlo