Trwa ładowanie...
Wakacje.pl
Nocowanie.pl
Plaże
Wyspy
Egzotyka
W Podróży
Miasta
Poza miastem
Ludzie
Wideo
Zobacz inne
Najnowsze
Popularne

Zakopane. Bezdomni rozpalili ognisko w opuszczonym hotelu

Przechodnie powiadomili policję w Zakopanem o podejrzanych błyskach w opuszczonym hotelu Bristol na Bulwarach Słowackiego. Po wysłaniu na miejsce patrolu okazało się, że wewnątrz budynku są bezdomni.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Przebywające w opuszczonym hotelu osoby mogły ulec zaczadzeniu
Przebywające w opuszczonym hotelu osoby mogły ulec zaczadzeniu (Policja Zakopane)

Policja w Zakopanem poinformowała, że opuszczony budynek jest - teoretycznie - dobrze zabezpieczony przed wizytami nieproszonych gości. Jednak bezdomni nie mieli większego problemu, aby dostać się do środka. Wyłamali deski zabezpieczające wejście.

"W środku unosił się gryzący dym. Funkcjonariusze dotarli do jego źródła. Jak się okazało, bezdomni wnieśli do budynku miednicę i rozpalili w niej ognisko. W środku nie było praktycznie czym oddychać, a dym ograniczał widoczność. Mimo tego policjanci wyprowadzili bezdomnych na zewnątrz" – brzmi treść postu opublikowanego na Facebooku przez stróżów prawa.

Policjanci poinformowali, że gdyby nie ich interwencja, przebywające w środku osoby mogłyby ulec zaczadzeniu. Na miejsce przyjechali też strażacy, a bezdomni trafili na Szpitalny Oddział Ratunkowy na Kamieńcu.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Zobacz też: Lodówka z niespodzianką. Wielka akcja policji. Tego się nie spodziewali

Podziel się opinią

Share
Slot