Trwa ładowanie...

Bahamy za darmo. Airbnb przygotowało wyjątkową ofertę

Airbnb oferuje darmową wycieczkę na Bahamy dla pięciu osób. Podróżnicy będą mogli spędzić dwa miesiące na wyspach Andros, Exumas i Eluthera. Zgłosić się może każdy.

Bahamy za darmo. Airbnb przygotowało wyjątkową ofertęŹródło: iStock.com
d30kpxs
d30kpxs

Airbnb nawiązało współpracę z organizacją Bahamas National Trust, dzięki czemu przygotowała wyjątkową ofertę podróży. Pięciu szczęśliwców zyska szansę na odwiedzenie egzotycznych wysp.

Darmowa podróż na Bahamy

Airbnb pokryje wszystkie koszty związane z podróżą, wyżywieniem i zakwaterowaniem. Turyści będą mogli zobaczyć plaże z różowym piaskiem oraz bajeczne rafy koralowe. Zyskają również szansę poznania lokalnych mieszkańców i ich kultur. Wypoczynek nie będzie jednak polegał tylko i wyłącznie na wylegiwaniu się na plażach.

Podczas podróży uczestnicy wyprawy będą współpracować z mieszkańcami, aby pomóc im w ochronie zasobów naturalnych. Do ich obowiązków będzie należała odbudowa nowej szkółki koralowców wraz z fotografką Katie Sotre, nauka techniki budowy łodzi, badanie rodzimych gatunków, sadzenie drzew, zbieranie soli morskiej i wiele innych.

Wyprawa będzie obejmować szkolenia w Punta Arenas w Chile, kurs glacjologii i naukę pobierania próbek w terenie, wizytę na biegunie południowym oraz odwiedzanie kultowych miejsc, takich jak Drake IceFall, Charles Peak Windscoop i Elephant’s Head.

d30kpxs

Chętni mogą złożyć wnioski, wypełniając formularze na stronie Airbnb. Mają czas do połowy lutego.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Zobacz też: PKP podsumowuje inwestycje. Dworce, tabor, intermodal i linie

d30kpxs
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d30kpxs