Trwa ładowanie...

Dworzec kolejowy jak basen. Jedni brodzili po kolana w wodzie, inni pływali na pontonach

Dworzec kolejowy w Uppsali w Szwecji w wyniku silnych opadów deszczu został zalany. Pasażerowie, żeby dostać się na perony, musieli brodzić po kolana w wodzie. Ale niektórzy mieszkańcy urządzili sobie dobrą zabawę.
Share

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

Dworzec kolejowy w Uppsali w Szwecji w wyniku silnych opadów deszczy został zalany. Niektórzy postanowili dobrze się bawić
Dworzec kolejowy w Uppsali w Szwecji w wyniku silnych opadów deszczy został zalany. Niektórzy postanowili dobrze się bawićŹródło: Instagram.com / svenskadagbladet
d16bbvs

Dworzec w Uppsali został zalany już w weekend. Udało się wypompować wprawdzie wodę w niedzielę wieczorem, ale w poniedziałek na mieszkańców spieszących do pracy czekała niestety przykra niespodzianka. Woda wciąż wypełniała stację.

Niektórzy dzielnie podążyli na perony, brodząc po kolana a nawet po pachy, a inni postanowili dobrze się bawić, dworzec kolejowy zamieniając na basen.

Dzięki temu możemy podziwiać niecodzienny widok, rozbawionych ludzi pływających na pontonach, w maskach do nurkowania, płetwach, uśmiechniętych od ucha do ucha.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Zobacz też: W Szwecji odnaleziono czaszki sprzed 8 tys. lat

icon info

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

d16bbvs

Podziel się opinią

Share
d16bbvs
d16bbvs