Trwa ładowanie...
ycipk-24jldi

Dworzec kolejowy jak basen. Jedni brodzili po kolana w wodzie, inni pływali na pontonach

Dworzec kolejowy w Uppsali w Szwecji w wyniku silnych opadów deszczu został zalany. Pasażerowie, żeby dostać się na perony, musieli brodzić po kolana w wodzie. Ale niektórzy mieszkańcy urządzili sobie dobrą zabawę.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Dworzec kolejowy w Uppsali w Szwecji w wyniku silnych opadów deszczy został zalany. Niektórzy postanowili dobrze się bawić
Dworzec kolejowy w Uppsali w Szwecji w wyniku silnych opadów deszczy został zalany. Niektórzy postanowili dobrze się bawić (Instagram.com / svenskadagbladet)
ycipk-24jldi

Dworzec w Uppsali został zalany już w weekend. Udało się wypompować wprawdzie wodę w niedzielę wieczorem, ale w poniedziałek na mieszkańców spieszących do pracy czekała niestety przykra niespodzianka. Woda wciąż wypełniała stację.

ycipk-24jldi

Niektórzy dzielnie podążyli na perony, brodząc po kolana a nawet po pachy, a inni postanowili dobrze się bawić, dworzec kolejowy zamieniając na basen.

Dzięki temu możemy podziwiać niecodzienny widok, rozbawionych ludzi pływających na pontonach, w maskach do nurkowania, płetwach, uśmiechniętych od ucha do ucha.

ycipk-24jldi

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Zobacz też: W Szwecji odnaleziono czaszki sprzed 8 tys. lat

Podziel się opinią

Share

Bądź z nami na bieżąco

tick Lubię to

na Facebooku


ycipk-24jldi

ycipk-24jldi
ycipk-24jldi