Dziecko zamieniło jego lot w horror. Większość mówi to samo
Loty z Nowej Zelandii do Europy trwają zazwyczaj wiele godzin i wymagają międzylądowań. Decydując się na tak długi rejs, trzeba zdawać sobie sprawę z tego, że ponad doba spędzona z innymi osobami na pokładzie może być uciążliwa. Lot muzyka Henry'ego był jednak szczególnie ciężki. Przez cały czas towarzyszyło mu płaczące dziecko.
06.10.2022 | aktual.: 06.10.2022 15:58
Henry Beasley należy do nowozelandzkiego duetu muzycznego Balu Brigada. Leciał on ze swojego kraju do Niemiec, a nagranie z tego ciężkiego i głośnego rejsu zamieścił na swoim profilu na TikToku.
Pasażer nie ukrywa swojej frustracji
Materiał wideo zamieszczony w mediach społecznościowych obejrzało już około 6,3 mln użytkowników i zyskało ponad 1,3 mln polubień. W nagraniu widać wyraźnie zmęczonego mężczyznę, który z poirytowaniem przekręca gałkami ocznymi. Przez cały czas słychać przeraźliwie głośny krzyk małego dziecka.
"Oceńcie mój 29-godzinny lot"
Muzyk w wideo prosi internautów, aby ocenili jego 29-godzinny lot do Berlina. Pod nagraniem w niedługim czasie pojawiło się aż ponad 17 tys. komentarzy, w których większość osób jest zgodna. Komentujący twierdzą, że rodzice nie powinni zabierać małych dzieci w tak długie podróże samolotem.
"Dzieci nawet nic nie pamiętają z tych podróży. Po co ktoś je zabiera?", "Wiem, że niektórzy ludzie nie mają takiej możliwości, ale ja też jestem mamą i nigdy nie zabierałam moich małych dzieci do samolotu. To bolesne dla wszystkich" - czytamy pod filmikiem na TikToku.
Inna osoba zaoferowała dość wątpliwe rozwiązanie. "Moja mama dawała mojemu bratu i mnie syrop na kaszel lub coś, co powodowało senność i drzemaliśmy przez cały lot. Przynajmniej była cisza" - napisała internautka.
Część internautów jest skłonna dopłacić więcej, aby podróżować liniami lotniczymi, które w ogóle nie wpuszczają dzieci na pokład. "Wolałabym dopłacić, ale lecieć bez dzieci" - piesza kobieta. Co ciekawe, tanie linie lotnicze Scoot, które oferują długodystansowe loty np. między Wielką Brytanią a Tajlandią, mają strefę wolną od dzieci o nazwie ScootinSilence, w której obowiązuje zakaz wejścia osób poniżej 12. roku życia.
Źródło: TikTok/The Sun