Trwa ładowanie...
d3v7me7

Gdzie po słońce, gdzie po śnieg

Święta spędzasz tradycyjnie przy rodzinnym stole? Czas na zmiany! Wybierz się na świąteczno-noworoczną wyprawę po słońce lub na narty po śnieg.

d3v7me7
d3v7me7
(fot. JupiterImages/EAST NEWS)
Źródło: (fot. JupiterImages/EAST NEWS)

Palma zamiast choinki, czyli Egipt

Ledwo dotkniemy stopami egipskiej ziemi, a od razu poczujemy, że przenieśliśmy się do innego świata. W tym miejscu odniesiemy wrażenie, że czas wolniej płynie. Przyjemnie będzie poddać się rytmowi życia miejscowej ludności. Wszystko ma swoją kolej - to mądrość kraju, który jest zbyt stary i zbyt szacowny, aby się spieszyć. Warto czerpać z tej mądrości, zostawiając stresy i pośpiech na europejskim lotnisku. W sylwestra na nadmorskich promenadach gromadzą się tłumy świętujące Nowy Rok.
Koszt: Tygodniowy pobyt z 2 posiłkami dziennie to około 1700-2500 zł od osoby.
Sprawdź oferty

(fot. JupiterImages/EAST NEWS)
Źródło: (fot. JupiterImages/EAST NEWS)

Powitaj nowy rok na nartach

Dolina Samnaun, jeden z najpiękniejszych regionów Alp, położona jest na wysokości 1840 metrów w trójkącie trzech państw − Szwajcarii, Austrii i Włoch.
Koszt: Najprościej dotrzeć własnym samochodem. Tygodniowy pobyt to ok. 800 zł za osobę. Wyjazd z biurem podróży to ok. 1200 zł od osoby. Na noworoczną kolację wydamy około 75 Euro.
Sprawdź oferty

d3v7me7

Wyspy Kanaryjskie – sylwester na plaży

Archipelag Wysp Kanaryjskich kąpie w Oceanie Atlantyckim swoje wulkaniczne brzegi: Teneryfę, La Gomerę, El Hierro, La Palmę, Gran Canarię, Lanzarote, Fuerteventurę. Te siedem pięknych wysp ochładzają pasaty, a ogrzewa wiatr z Sahary.
Koszt: Tygodniowa wycieczka to około 1500-2000 zł od osoby.
Sprawdź oferty

(fot. JupiterImages/EAST NEWS)
Źródło: (fot. JupiterImages/EAST NEWS)

Tradycyjnie, nie znaczy nudno - Kazimierz Dolny

Jest to jedno z najbardziej malowniczych miast w Polsce. Korzystne położenie w połączeniu z cennymi zabytkami tworzą specyficzny klimat miasteczka, które upodobało sobie wielu malarzy.
Koszt: Tygodniowy pobyt to kwota od 600 zł za osobę. Sylwester w restauracji ok. 450 zł od pary.
Sprawdź oferty

d3v7me7
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3v7me7