ycipk-310630

Góral z Zakopanego został gwiazdą Instagrama. Inspirujące zdjęcia

Gooral_Zakolove, czyli brodaty mężczyzna z Zakopanego stał się gwiazdą Instagrama. Na jego koncie znajdują się zdjęcia, które zdecydowanie zwracają uwagę. Poznajcie górala, który bez wątpienia może promować nasz kraj.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Zdjęcia góral z Zakopanego zapierają dech w piersiach
Zdjęcia góral z Zakopanego zapierają dech w piersiach (Instagram.com)
ycipk-310630

Internauci, mamy od kogo się uczyć. Kluczem do sukcesu wcale nie muszą być zdjęcia z celebrytami czy w supermodnych knajpach. Okazuje się, że ludzi najbardziej "kręcą" autentyczność i malownicze widoki. Przykładem są fotografie górala z Zakopanego, które promują zarówno tradycję, jak i region.

ycipk-310630

Na instagramowym profilu "gooral _ zakolove" możemy podziwiać zdjęcia, które są w zdecydowanie góralskim klimacie. Konto staje się coraz bardziej popularne - właśnie dzięki ciekawym kadrom i wspaniałej scenerii. Mężczyzna nazywa siebie "podhalańskim podróżnikiem" i "wytrawnym brodaczem". Wielu internautów uważa, że to aktualnie najbardziej znany góral w Polsce.

Okazuje się, że konto zostało stworzone na potrzeby promocji regionu. Jest dziełem Podhalańskiego Centrum Informacji Turystycznej Zakolove. Nienachalne fotografie okazały się strzałem w dziesiątkę.

ycipk-310630

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

ycipk-310630
ycipk-310630
ycipk-310630
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-310630