Trwa ładowanie...
dpjb37l

Gwiazdy latają nie tylko prywatnymi samolotami. Celebrytów można też spotkać w klasie ekonomicznej

Gdy Alankrutha Giridhar wsiadała na pokład samolotu, z pewnością nie spodziewała się, że w klasie ekonomicznej jej sąsiadem będzie nominowany do Oscara Timothée Chamelet. Nie jest on jedyną gwiazdą, która woli podróżować "zwykłą" klasą.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Na lotnisku można spotkać m.in. Angelinę Jolie
Na lotnisku można spotkać m.in. Angelinę Jolie (Forum, Fot: Backgrid)
dpjb37l

Po tym, jak Giridhar zdała sobie sprawę, że siedzi obok jednej z największych wschodzących gwiazd Hollywood, pochwaliła się tym w mediach społecznościowych. Choć początkowo nie mogła w to uwierzyć, okazało się, że nie jest to wcale tak niecodzienna sytuacja.

Członkowie brytyjskiej rodziny królewskiej czy amerykańscy laureaci Oscara to jedne z wielu znanych osób, na które możemy natrafić podczas podróży. W 2014 r. na pokładzie samolotu pasażerskiego z Memphis do Dallas w Stanach Zjednoczonych zauważono księcia Williama, który wracał z wesela. Jego brat Harry wraz z żoną, księżną Meghan, zostali zauważeni podczas lotu liniami British Airways do Nicei we Francji w zeszłym roku.

dpjb37l

Jak podaje "Daily Mail", w 2015 r. na pokładzie francuskiego samolotu lecącego z Paryża do Nicei pojawiło się [ słynne amerykańskie małżeństwo - Angelina Jolie i Brad Pitt. W podróży uczestniczyło też ich sześcioro dzieci. Jednak podczas lotu można spotkać nie tylko celebrytów, ale także znane nazwiska ze świata polityki.

Amerykański działacz Bernie Sanders latał klasą ekonomiczną tyle razy, że doczekał się własnego hasztaga na Instagramie - #SandersOnAPlane, co oznacza "Sanders na pokładzie". Można znaleźć ponad setkę zdjęć, na których oznaczono senatora.

Masz newsa, zdjęcia lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Zobacz też: Tego nigdy nie rób w samolocie

dpjb37l

Podziel się opinią

Share

dpjb37l

dpjb37l