Trwa ładowanie...
d1zv8xb

Hotel, w którym nikt nie czuje się samotny. Goście są zachwyceni pomysłem

Ten hotel zdecydowanie wyróżnia się na tle innych. To dlatego, że jego goście są wręcz zachęcani, aby podczas pobytu towarzyszył im pupil – i to z pobliskiego schroniska.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Sieć hoteli Hilton rozważa wprowadzenie podobnej inicjatywy także w kilku innych obiektach
Sieć hoteli Hilton rozważa wprowadzenie podobnej inicjatywy także w kilku innych obiektach (Facebook.com)
d1zv8xb

Klienci co jakiś czas wysyłają zapytanie do hoteli, czy zwierzęta są w nich mile widziane. W przypadku tego obiektu w amerykańskim stanie Missisipi nikt nie musi się obawiać, że dostanie odmowną odpowiedź.

Co więcej - to także hotel, w którym goście nie cierpią na brak kompana. Home2 Suites by Hilton Biloxi North stworzył inicjatywę o nazwie "Wspieranie Nadziei". Na czym polega? Klientom jest oferowane towarzystwo czworonogów z oddalonego o kilka kilometrów schroniska. Godny naśladowania pomysł zrodził się w głowie Teresy Johnston, jednej z menadżerek hotelu.

Odkąd istnieje program, czyli od 2018 r., wielu gości w czasie pobytu w hotelu nawiązało więź z pupilem i nie wyobrażało sobie oddać psiaka z powrotem do schroniska. Dlatego już kilkadziesiąt zwierząt zostało adoptowanych.

Pomysł jest godny naśladowania, a sieć hoteli Hilton rozważa wprowadzenie podobnej inicjatywy także w kilku innych obiektach.

d1zv8xb

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Zobacz też: Wzruszające spotkanie. Wróciła do psa po 328 dniach w kosmosie. Bezcenna reakcja

d1zv8xb

Podziel się opinią

Share

d1zv8xb

d1zv8xb