Trwa ładowanie...
izrael

Izrael nie wpuści turystów, którzy byli w Chinach. Do odwołania

Władze Izraela zdecydowały, że turyści, którzy odwiedzili Chiny w ciągu 14 dni przed wylotem do ich kraju, nie zostaną wpuszczeni. Decyzja obowiązuje do odwołania.

Share
Izrael nie wpuści turystów, którzy byli w Chinach. Do odwołania
Źródło: Fotolia, fot: Rafael Ben-Ari
d3m357c

O fakcie media poinformowały linie lotnicze Wizz Air, które latają z Polski do Ejlatu i Tel Awiwu.

Z powodu epidemii koronawirusa w Chinach, władze Izraela podjęły liczne działania w zakresie zdrowia i bezpieczeństwa w celu zminimalizowania rozprzestrzeniania się wirusa. Jak czytamy w komunikacie linii lotniczych Wizz Air, rząd Izraela wdrożył środki mające na celu utrzymanie Izraela jako państwa wolnego od koronawirusa.

"Wszyscy pasażerowie, którzy odwiedzili Chiny w czasie 14 dni przed wylotem do Izraela, nie będą wpuszczeni do Izraela. Jeżeli pasażerowie przybędą do Izraela nie spełniając powyższego warunku, linie lotnicze będą zobowiązane do zabrania pasażerów do kraju pochodzenia/wylotu" - głosi komunikat.

Podczas procedury odprawy na lotnisku odlotu pasażerowie będą pytani o poprzednie podróże, a informacja ta zostanie zweryfikowana przez urząd imigracyjny na lotnisku odlotu i przylotu. Na lotniskach może zapanować chaos, ale władze zapewniają, że wszystko jest pod kontrolą.

d3m357c

Co ważne, powyższe regulacje nie dotyczą osób podróżujących z paszportem izraelskim. Pasażerowie ci będą mogli wjechać do Izraela i otrzymają odpowiednie instrukcje po przylocie od władz państwowych.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Zobacz też: Kulinarne koszmary z samolotu

Oceń jakość artykułu:
Zależy nam na podnoszeniu jakości naszego dziennikarstwa. Twoja opinia jest dla nas ważna!
d3m357c

Podziel się opinią

Share

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3m357c
d3m357c