Trwa ładowanie...

Jest się czym chwalić. 5-milionowy pasażer na lotnisku w Krakowie

Krakowskie lotnisko ma powody do dumy. Właśnie dołączyło do grona europejskich portów obsługujących powyżej 5 mln pasażerów w ciągu roku. Pasażerowie lotu do Wenecji byli zaskoczeni, że to na pokładzie samolotu znalazła się osoba, dzięki której udało się przekroczyć ten magiczny próg.

Share
Jest się czym chwalić. 5-milionowy pasażer na lotnisku w KrakowieŹródło: Kraków Airport
d2834zv

Po raz pierwszy inne lotnisko niż port lotniczy Chopina w Warszawie osiągnęło taki wynik. Niektórzy nawet twierdzą, że to milowy krok dla regionalnych portów w naszym kraju.

5-milionowy pasażer to pani Joanna, która leciała do Wenecji z linią lotniczą easyJet. Była bardzo zaskoczona, gdy prezes Kraków Airport, Radosław Włoszek, pogratulował pasażerce i wręczył jej niespodziankę w postaci tabletu, voucheru na lot z oraz na 5 wejść do Business Lounge. Na pozostałych pasażerów rejsu do Wenecji również czekały drobne upominki. Wszyscy podróżujący zostali poczęstowani okolicznościowym tortem.

Kraków Airport
Źródło: Kraków Airport

Gratulacje trafiły też do wszystkich, którzy przyczynili się do tegorocznego imponującego wyniku. - Obsłużenie tak wysokiej liczby pasażerów nie byłoby możliwe, gdyby nie praca osób, które codziennie dbają o sprawny przebieg procedur lotniskowych. Do takiego wyniku z pewnością przyczynił się potencjał naszego regionu. A przede wszystkim oferta kilkunastu przewoźników, dzięki której pasażerowie mieli do wyboru w ciągu całego roku 100 bezpośrednich połączeń z Krakowa – powiedział prezes.

Lotnisko Chopina od środka:

d2834zv
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2834zv