Trwa ładowanie...
d32mhri

Jest się czym chwalić. 5-milionowy pasażer na lotnisku w Krakowie

Krakowskie lotnisko ma powody do dumy. Właśnie dołączyło do grona europejskich portów obsługujących powyżej 5 mln pasażerów w ciągu roku. Pasażerowie lotu do Wenecji byli zaskoczeni, że to na pokładzie samolotu znalazła się osoba, dzięki której udało się przekroczyć ten magiczny próg.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
5-milionowa pasażerka była bardzo zaskoczona
5-milionowa pasażerka była bardzo zaskoczona (Kraków Airport)
d32mhri

Po raz pierwszy inne lotnisko niż port lotniczy Chopina w Warszawie osiągnęło taki wynik. Niektórzy nawet twierdzą, że to milowy krok dla regionalnych portów w naszym kraju.

5-milionowy pasażer to pani Joanna, która leciała do Wenecji z linią lotniczą easyJet. Była bardzo zaskoczona, gdy prezes Kraków Airport, Radosław Włoszek, pogratulował pasażerce i wręczył jej niespodziankę w postaci tabletu, voucheru na lot z oraz na 5 wejść do Business Lounge. Na pozostałych pasażerów rejsu do Wenecji również czekały drobne upominki. Wszyscy podróżujący zostali poczęstowani okolicznościowym tortem.

Kraków Airport

Gratulacje trafiły też do wszystkich, którzy przyczynili się do tegorocznego imponującego wyniku. - Obsłużenie tak wysokiej liczby pasażerów nie byłoby możliwe, gdyby nie praca osób, które codziennie dbają o sprawny przebieg procedur lotniskowych. Do takiego wyniku z pewnością przyczynił się potencjał naszego regionu. A przede wszystkim oferta kilkunastu przewoźników, dzięki której pasażerowie mieli do wyboru w ciągu całego roku 100 bezpośrednich połączeń z Krakowa – powiedział prezes.

d32mhri

Lotnisko Chopina od środka:

d32mhri

Podziel się opinią

Share

d32mhri

d32mhri