Trwa ładowanie...
d4cebc7

Ktoś pomylił basen z toaletą. Park Kultury w Powsinie przeprasza za utrudnienia

Środek lata, a basen w Powsinie został zamknięty do odwołania. Powód? Jedna z odwiedzających go osób pomyliła nieckę basenu z toaletą. Z powodu nieczystości w wodzie konieczna jest dezynfekcja.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Obsługa Parku Kultury w Powsinie niezwłocznie poinformuje o ponownym otwarciu basenu.
Obsługa Parku Kultury w Powsinie niezwłocznie poinformuje o ponownym otwarciu basenu. (facebook.com/ Park Kultury w Powsinie)
d4cebc7

Do incydentu doszło najprawdopodobniej w poniedziałek, kiedy to o zdarzeniu poinformował na swoim profilu na Facebooku Park Kultury w Powsinie. "Szanowni państwo, zostaliśmy zmuszeni do zamknięcia basenu kąpielowego do odwołania. Powodem jest nieodpowiednie zachowanie jednego użytkownika, który pomylił toaletę z niecką basenu. Do wody dostały się fekalia" – czytamy w poście.

Basen zostanie z powrotem otwarty po wykonaniu dokładniej dezynfekcji * i otrzymaniu pozytywnych *wyników badań wody. Za utrudnienia Park Kultury w Powsinie przeprasza i obiecuje jak najszybciej usunąć "szkodę". Na czas prac związanych z oczyszczaniem obsługa proponuje korzystanie z pozostałych basenów odkrytych na terenie Warszawy. "Poinformujemy niezwłocznie o ponownym otwarciu basenu" – zapewnia Park Kultury w Powsinie.

Facebook.com / Park Kultury w Powsinie
Podziel się

Internauci nie kryją zdziwienia, choć niektórzy próbują usprawiedliwić sprawcę. "A tak na poważnie mogła to być osoba niepełnosprawna intelektualnie, której nie dopilnował opiekun. Mógł to też być idiotyczny wybryk jakiegoś pijanego imbecyla. Jeśli tak, to policja, sąd i obciążenie kosztami przywrócenia basenu do stanu używalności" - brzmi treść jednego z komentarzy.

d4cebc7

Póki co osoby chcące skorzystać z basenu w Powsinie muszą uzbroić się w cierpliwość lub skorzystać, jak proponuje Park Kultury, z oferty innych tego typu obiektów.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Zobacz też: Czym można zarazić się na basenie

d4cebc7

Podziel się opinią

Share

d4cebc7

d4cebc7