Trwa ładowanie...

Lustrzana data. Najbardziej magiczny dzień w roku

Dziś wyjątkowa data, która przez numerologów nazywana jest lustrzaną. Stanowi tak zwany palindrom, to znaczy, że od dwóch stron odczytywana jest tak samo. Podobny układ liczb w dacie zdarza się zaledwie 60 razy w ciągu tysiąclecia.

Lustrzana data zdarza się niezwykle rzadko Lustrzana data zdarza się niezwykle rzadko Źródło: Getty Images, fot: NikolaeVa Elenaa
duqi60c
duqi60c

22.02.2022 to lustrzana data, która jednocześnie stanowi palindrom i ambigram. To znaczy, że odczytywana jest tak samo zarówno od lewej, jak i od prawej strony, a także, gdy obrócimy ją do góry nogami.

Jej wyjątkowość polega również na tym, że składa się z sześciu dwójek. To jednak nie koniec siostrzanych liczb w tej magicznej dacie, bo mamy dziś wtorek - drugi dzień tygodnia oraz 22 dzień księżycowy.

W numerologii liczby te oznaczają miłość, przyjaźń i harmonię. Według Chińczyków dwójka to również symbol relacji między ludźmi i obraz dwoistości ludzkiej natury. Oznacza tolerancję, pokój i pragnienie pokoju.

duqi60c

Lustrzana data - idealny moment na to, by złapać oddech

O dzisiejszej magicznej dacie mówi się, że jest wyjątkowa, dlatego powinniśmy spędzić ten dzień przede wszystkim na budowaniu dobrych relacji z bliskimi.

Warto dziś popatrzeć na świat mniej krytycznym okiem i dostrzec jego pozytywy. Skoncentrujmy się na tym, czego chcemy i potrzebujemy, a energia, którą dzisiaj dostaniemy, pozwoli nam patrzeć na świat bardziej przychylnie.

duqi60c

Lustrzana data - poczuj wdzięczność za to, co masz

Nawet ci najbardziej zabiegani powinni znaleźć dziś chwilę na to, by się zatrzymać, złapać oddech i zadać sobie kilka ważnych pytań. To idealny moment, by poczuć wdzięczność za to, co mamy i odnaleźć w sobie równowagę i miłość.

Źródło: well.pl,

List w ukrytej butelce. Niezwykłe odkrycie z dworca kolejowego w USA

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
duqi60c
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
duqi60c