Trwa ładowanie...
ycipk-1omohj

Mając 18 lat możesz podróżować koleją za darmo przez miesiąc. Trzeba tylko spełnić kilka warunków

DiscoverEU to inicjatywa Unii Europejskiej, dzięki której młodzi Europejczycy będą mogli nawet przez miesiąc korzystać z pociągów za darmo. Aby dostać bilety, które to umożliwią, trzeba wziąć udział w konkursie organizowanym dwa razy do roku.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Wybrane osoby dostaną bilet, który uprawni ich do podróży minimum przez jeden dzień, a maksimum przez miesiąc
Wybrane osoby dostaną bilet, który uprawni ich do podróży minimum przez jeden dzień, a maksimum przez miesiąc (123RF)
ycipk-1omohj

Najbliższy konkurs DiscoverEU rusza 2 maja 2019 roku i potrwa przez dwa tygodnie. W jego ramach 20 tysięcy młodych osób otrzyma bilet, dzięki któremu będą uprawnieni do darmowych podróży koleją w Europie.

Mogą wziąć w nim udział osoby, które urodziły się od 2 lipca 2000 r. do 1 lipca 2001 r. włącznie. Młodzi Europejczycy będą musieli odpowiedzieć na jedno pytanie, rozwiązać quiz oraz wypełnić formularz rekrutacyjny.

ycipk-1omohj

Wybrane osoby dostaną bilet, który uprawni je do podróży minimum przez jeden dzień, a maksimum przez miesiąc w okresie od 1 sierpnia 2019 r. do 31 stycznia 2020 r. Będą musiały zdawać relacje ze swych podróży, ponieważ otrzymanie biletu równa się z zostaniem ambasadorem kolei. Na najaktywniejszych podróżników czekają dodatkowe wyróżnienia.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

ycipk-1omohj
Polub WP Turystyka
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-1omohj

ycipk-1omohj
ycipk-1omohj