Qaqwqwrqw

Hotel w 6-tonowym ziemniaku. Przerobiono go na apartament

Jaki był największy ziemniak, jaki widzieliście na swoim talerzu? Pomnóżcie jego wielkość kilka tysięcy razy i wyobraźcie sobie, że wchodzicie do środka. Wewnątrz czeka na nas przytulne mieszkanko. Nie, to nie jest bajka.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Choć "hotel" wygląda bardzo oryginalnie, to ciekawe, czy spełnia podstawowe zasady bezpieczeństwa
Choć "hotel" wygląda bardzo oryginalnie, to ciekawe, czy spełnia podstawowe zasady bezpieczeństwa (facebook.com/ Famous Idaho Potatoes)
Qaqwqwrqw

Rzecz dzieje się naprawdę. W Stanach Zjednoczonych 6-tonowy ziemniak został z okazji Dnia Ziemi zamieniony na mieszkanie Airbnb (do wynajęcia). Nazywa się Big Idaho Potato Hotel, a noc w nim kosztuje 200 dol. (ok. 800 zł).

Zgodnie z informacjami na stronie Airbnb gigantyczny ziemniak wyposażony został w klimatyzację, ogrzewanie oraz kominek. W środku znajduje się sypialnia z łóżkiem typu queen-size, które pomieści maksymalnie 2 osoby. Jest również łazienka z wanną z hydromasażem. "Hotel" ma 31 m kw. i umieszczony został w środku pola niedaleko Boise w USA.

Qaqwqwrqw

– Jeśli kiedykolwiek chcieliście wiedzieć, jak to jest być w ziemniaku, zamiast mieć go w sobie, to jest to świetna okazja, by się o tym przekonać – powiedział Frank Muir, dyrektor organizacji Idaho Potato.

Zdaje się, że jest to jedno z najdziwniejszych miejsc, w których moglibyśmy spędzić noc.

Qaqwqwrqw

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Zobacz też: Zobacz też: Jak wygląda życie w restauracji „od kuchni”?

Qaqwqwrqw
Qaqwqwrqw
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.
Qaqwqwrqw