Trwa ładowanie...
doo5quo

Instagramerzy Kelly Castille i Kody Workman w ogniu krytyki. Tłumaczą się ze zdjęcia

Popularni infuencerzy Kelly Castille i Kody Workman bronią zdjęcia w tzw. basenie infinity, które wywołało skrajne emocje wśród internautów. Choć fotografia przez wielu została nazwana "niebezpieczną", para nie widzi nic nieodpowiedniego w swoim zachowaniu.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Kelly Castille i Kody Workman skrytykowani za zdjęcie w basenie infinity
Kelly Castille i Kody Workman skrytykowani za zdjęcie w basenie infinity (Shutterstock.com)
doo5quo

Kelly Castille i Kody Workman wspólnie podróżują po świecie, a swoje wyprawy relacjonują na Instagramie. Jedno z ostatnich zdjęć wywołało niemałe zamieszanie. Przedstawia Workmana stojącego w basenie typu infinity, czyli bez krawędzi. Mężczyzna podtrzymuje barki i plecy ukochanej znajdującej się poza krawędzią zbiornika.

"Najgłupsza rzecz, jaką dzisiaj widziałem". "Głupota". "Brak wyobraźni" – piszą internauci pod postem. Niektórzy strofują parę, sugerując, że publikowanie takich zdjęć jest skrajnie niebezpieczne i może zrobić komuś krzywdę, bo zachęca do podjęcia wyzwania i zrobienia podobnej fotografii.

Ponad tydzień od opublikowania zdjęcia para postanowiła zabrać głos i wyjaśnić kulisy jego powstawania. Przyznała, że bezpieczeństwo zawsze stawiają na pierwszym miejscu.

– Zrobienie tego zdjęcia było bezpieczne z dwóch powodów. Po pierwsze, pod basenem, w którym je robiliśmy, był kolejny. Po drugie, myśleliśmy o tym ujęciu przez wiele dni, analizowaliśmy kąty i różne możliwości – tłumaczy para w rozmowie z Fox News.

– Jesteśmy podróżnikami żądnymi przygód, jesteśmy kreatywni. Życie nie jest czarno-białe, są różne perspektywy, które trzeba poznać. Kiedy teraz o tym myślimy, wiemy, że byliśmy bezpieczni. Upadek byłby niczym innym niż przyjemnym skokiem do wody i sprintem w górę po schodach, żeby zrobić to jeszcze raz – dodają Castille i Workman.

doo5quo

Źródło: Fox News

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Zobacz także: Polacy wybierają luksusowe wakacje:

doo5quo

Podziel się opinią

Share

doo5quo

doo5quo