Trwa ładowanie...
Wakacje.pl
Nocowanie.pl
Plaże
Wyspy
Egzotyka
W Podróży
Miasta
Poza miastem
Ludzie
Wideo
Zobacz inne
Najnowsze
Popularne

Mężczyzna ryzykował życie podczas sztormu. Spokojnie spacerował wśród rozszalałych fal

Ile jesteś w stanie poświęcić, żeby poczuć zastrzyk adrenaliny? My całkiem sporo. Nikt chyba jednak nie przebije mężczyzny, który w trakcie orkanu Eleanor postanowił "łapać" fale. Stojąc na skałach pośrodku rozszalałego żywiołu. Jego niezwykłą odwagę (a może głupotę) sfotografował James Pearce, który przypadkiem był w okolicy.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Sztorm może być naprawdę niebezpieczny
Sztorm może być naprawdę niebezpieczny (Agencja Gazeta, Fot: Renata Dąbrowska)

Sytuacja miała miejsce obok słynnej latarni morskiej Godrevy w St Ives Bay w Kornwalii. W niedzielny poranek James Pearce udał się na swój zwyczajowy spacer. To, co zobaczył, zupełnie go zaskoczyło. W tym czasie nad zatoką szalał sztorm, a fale były naprawdę niebezpieczne. Mimo to na skałach, pośrodku żywiołu, spacerował mężczyzna.

    metro.co.uk
(metro.co.uk, Fot: James Pearce)

James w rozmowie z mediami opowiedział, że przez moment był naprawdę przerażony. Fale były ogromne, a spacerujący mężczyzna chodził między nimi jak gdyby nigdy nic. – To było niesamowite, jak on chodził spokojnie po skałach, podczas gdy fale uderzały o nie raz po raz. Gdyby go zalały, pewnie by tego nie przeżył – przyznał Pearce.

Zdjęcia spacerującego mężczyzny szybko obiegły sieć. W związku z tym władze Kornwalii nadały dla mieszkańców komunikat, informujący o ogromnym zagrożeniu sztormem i proszący o rozwagę.

Tożsamość ryzykanta nie jest znana. James Pearce po zrobieniu fotografii oddalił się z miejsca zdarzenia.

Zobacz też: Międzyzdroje: skok z mola w czasie sztormu

Podziel się opinią

Share
Slot