Trwa ładowanie...
d64hl08

Motel Klaunów. Nie zmrużysz ani oka

Podobno są tacy, którzy śpią tu dobrze i bez koszmarów. Nam trudno sobie wyobrazić, jak ktoś w ogóle może zmrużyć oko w miejscu, w którym niemal z każdego kąta spoglądają na ciebie groteskowe postaci klaunów.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Motel Klaunów zlokalizowany jest w mieście Tonopah w stanie Nevada
Motel Klaunów zlokalizowany jest w mieście Tonopah w stanie Nevada (Instagram.com, Fot: edwardscenario)
d64hl08

W klaunach jest coś, co przeraża. Ten element ich "natury" doskonale wykorzystał Stephen King, tworząc swoje powieściowe światy, a zwłaszcza "To", historię z 1986 r., która już dwa razy została zekranizowana.

Budzenie przerażenia nie było do końca tym, co właściciele The Clown Motel, Bob i Deborah Perchetti, chcieli osiągnąć. Zarzekają się, że miejsce jest przytulne i że w jednym z 31 pokoi można odpocząć w naprawdę komfortowych warunkach. Jednak wyeksponowana na terenie obiektu kolekcja ok. 500 figurek przerażająco kolorowych, niepokojąco wesołych postaci może przyprawić o dreszcz na plecach.

Motel Klaunów zlokalizowany jest w mieście Tonopah w stanie Nevada. Działa od 2 dekad i jest jedną z największych atrakcji w okolicy. Odwiedzający miewają nietęgie miny. Jeśli więc znudziły wam się tradycyjne hotele i macie ochotę na zupełnie nowe doznania, koniecznie powinniście odwiedzić tę miejscówkę w amerykańskim stanie Nevada. Tuż przy cmentarzu!

Zobacz też: Willa Bergera - nawiedzone miejsce w Sopocie

d64hl08

Podziel się opinią

Share

d64hl08

d64hl08